
Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко вважає, що Кремль починає ядерний шантаж напередодні нових "жестів доброї волі". Про це він сказав в етері телеканалу FREEДОМ, передають Патріоти України.
Коваленко пригадав, як перед відступом з північних областей України, окупанти шантажували світ ядерною катастрофою на Чорнобильській АЕС. Схожі риторики були через контрнаступ на Харківщині та Херсонщині. Тоді росіяни погрожували Запорізькою АЕС та вигадали фейк про "брудну бомбу".
"Ось і зараз, я розумію, що передчуття чергового “жесту доброї волі”, досить серйозного, який повинна буде зробити російська окупаційна армія, Кремль активізує вже заїжджений наратив про використання і поширення ядерної зброї", — сказав аналітик.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою