Ядерні погрози Росії та нові "жести доброї волі": Експерт пояснив, до чого готується Кремль

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко вважає, що Кремль починає ядерний шантаж напередодні нових "жестів доброї волі". Про це він сказав в етері телеканалу FREEДОМ, передають Патріоти України.

Коваленко пригадав, як перед відступом з північних областей України, окупанти шантажували світ ядерною катастрофою на Чорнобильській АЕС. Схожі риторики були через контрнаступ на Харківщині та Херсонщині. Тоді росіяни погрожували Запорізькою АЕС та вигадали фейк про "брудну бомбу".

"Ось і зараз, я розумію, що передчуття чергового “жесту доброї волі”, досить серйозного, який повинна буде зробити російська окупаційна армія, Кремль активізує вже заїжджений наратив про використання і поширення ядерної зброї", — сказав аналітик.

"Я його у першому ж бою розстріляю": Військовий ЗС РФ поскаржився на свого замполіта. Перехоплення

середа, 31 травень 2023, 11:30

Російський військовий телефоном поскаржився на свого заступника командира з політичної частини. У пориві емоцій він пообіцяв його розстріляти. Солдат під час бесіди додав, що ненавидить замполіта. Цю розмову було перехоплено Головним управлінням розвід...

Кримський міст поки живий: Аксьонов вмовляє росіян їхати в окупований Крим

середа, 31 травень 2023, 11:26

"Глава" тимчасово окупованого Криму Сергій Аксьонов повідомив, що Кримський міст готовий прийняти туристичний потік автотранспорту, передають Патріоти України. За словами Аксьонова, час очікування і проходження до перегляду автомобіля на головному тран...