"Ядерний статус не вічний!": Путін спробував налякати світ новою зброєю Росії (відео)

Президент Росії Володимир Путін заявив, що ера ядерної зброї рано чи пізно закінчиться, проте у його країни на той час буде її ефективна заміна, передають Патріоти України.

Погрозливими амбіціями глава країни-агресорки поділився під час наради з приводу поправок до конституції. Відео з його агресивною заявою з'явилося на кремлівському Telegram-каналі Пул N3.

Воно прозвучало після пропозиції терориста "ДНР", письменника Захара Прилєпіна закріпити в конституції Росії факт того, що вона є ядерною державою. "А то прийдуть люди з пацифістськими нахилами і захочуть різко роззброїтися", – сказав бойовик.

Путін, зі свого боку, засумнівався в необхідності такого кроку і запевнив, що у Росії може бути ще більш смертоносна зброю, ніж ядерна.

"Питання не в тому, що ми – ядерна держава. А в тому, щоб ми були на крок попереду за всіма новітніми системами озброєння. Завжди. А це – необов'язково ядерна зброя. Це може бути зброя на нових фізичних принципах, чим зараз і займаються наші вчені. Ядерний статус не вічний. Кам'яний вік закінчився не тому, що камені скінчилися, а тому що з'явилися нові технології", – єхидно відповів російський президент.

З архіву ПУ. Зеленський і урок Ющенка: Тимошенко кілька разів ходила на Банкову, пропонуючи втретє зробити її прем’єром. Там її "акуратно послали", - ЗМІ

четвер, 26 листопад 2020, 4:00

За даними видання, Тимошенко була присутня на кількох зустрічах на Банковій, де намагалася стати корисною новій владі. Так, на початку жовтня Тимошенко приходила на Банкову з довгим списком кандидатів на різні посади, але домовитися так і не змогла. ...

З архіву ПУ. "Іспанський сором": Секс-скандал у Раді підірвав ЗМІ навіть у Сенегалі (фото)

середа, 25 листопад 2020, 23:55

Напевно, Богдан Яременко колись мріяв прославитися, але навряд чи таким чином... Народний депутат України Богдан Яременко, який потрапив в скандал з секс-листуванням у Верховній Раді, став відомим на весь світ. Про це повідомила в Facebook прес-секрета...