Ядерний тероризм триває: Запорізьку АЕС мінують "вагнерівці" під особистим керівництвом Пригожина

Запорізьку атомну електростанцію мінують найманці з ПВК Вагнера. Примітно, що вони роблять це під особистим керівництвом російського бізнесмена, "кухаря Путіна" Євгена Пригожина. Про це "Обозревателю" стало відомо з власних джерел в Головному управлінні розвідки Міноборони. Інформацію також підтвердили і мешканці тимчасово окупованого Енергодару, передають Патріоти України.

Така ситуація склалася тому, що особовому складу ЗС РФ не довіряють, оскільки він сильно наляканий, або його представники вимагають офіційного наказу, якого ніхто в документальній формі не дає.

"Тому для подібної терористичної спецоперації були задіяні "вагнерівці", серед яких є багато ув’язнених, людей, у яких нема особливого вибору. "Вагнерівці" проводять мінування і готуються до акту міжнародного тероризму на ЗАЕС. Вони фінансуються з державного бюджету РФ, діють за вказівкою уряду країни, зокрема вищого військово-політичного керівництва Росії", – зазначили джерела.

Варто додати, що на рахунку "вагнерівців" безліч воєнних злочинів у різних куточках світу. Мінування ЗАЕС – ще одне підтвердження того, що РФ є спонсором тероризму та державою-терористом, що готова перейти до актів ядерного терору.

Ситуація навколо ЗАЕС вкотре підтверджує, що санкції проти РФ не повинні бути знятими до того моменту, поки не відбудеться демілітаризація та денуклеаризація Росії як терористичної держави. Крім того, Кремль своїми непрогнозованими та небезпечними діями загрожує не лише Україні, а й усій Європі та всьому світові.

"Все крутиться у промисловості навколо трьох стовпів": Що потрібно Україні для створення власної балістики

четвер, 25 червень 2026, 8:21

Створення української балістичної зброї вимагає довгострокової державної стратегії, фінансування та залучення приватного сектору оборонної промисловості. Про це йдеться у матеріалі РБК-Україна "Клуб обраних. Хто у світі має балістику та чи зможе Україн...

Кара дісталась вбивць старих, жінок та дітей: Захисники Херсона вислідили та знищили гармату окупантів, яка тероризувала місто (відео)

четвер, 25 червень 2026, 7:27

На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...