"Як бульдог, що вчепився в шию": Окупанти не можуть вибратися з пастки на Донбасі, - експерт

Російські окупанти потрапили в серйозну пастку на Донбасі. Вони думали, що зможуть захопити добре укріплені населені пункти, але не змогли. ЗСУ готувалися до цього досить довго. Про це розповів військовий експерт Сергій Грабський в ефірі FreeДом, передають Патріоти України.

Окупанти намагалися штурмувати Бахмутський район, Авдіївку, Піски та Мар'їнку. "Вони поки змушені відмовитися від наступу на Слов'янськ, тому що там у них складнощі через серйозні дії українських військ. Тут ще потрібно зрозуміти, що бої ведуться в місцевості, де важко використовувати якісь тактичні ідеї, це зона міських забудов, де бої ведуться від вулиці до вулиці. Вони не можуть застосувати масово артилерію або бронетехніку", – сказав Грабський.

Він додав, що окупанти витрачають колосальні ресурси і вже зіткнулися з серйозною нестачею особового складу. Але варто зазначити, що "заліза у них поки вистачає". Окупанти потрапили в пастку і тепер не можуть з неї вибратися. "Тут виходить так, що вони потрапили в таку стратегічну пастку, намагаючись виконати поставлене завдання, вони не можуть вийти з цієї зони. Це нагадує бульдога, який вчепився в шию і не знає, як тепер відпустити щелепи і тому безуспішно намагаються вести бойові дії", — додав експерт.

Стало відомо, які країни допомагають Росії проводити псевдореферендуми в Україні

неділя, 25 вересень 2022, 10:56

Білорусь, Сирія, Єгипет, Бразилія, Венесуела, Уругвай, Того та Південно-Африканська Республіка фактично стали співучасниками фейкових референдумів, які Росія проводить на окупованих територіях України. Представники цих країн взялися виконувати роль іно...

"Путін втрачає пам'ять, в Мавзолей його не покладуть": Експосол розповів про проблеми диктатора

неділя, 25 вересень 2022, 10:45

Президент Росії Володимир Путін почав втрачати пам'ять. Ця проблема диктатора небезпечна для всього світу. Вся справа в тому, що людина з провалами в пам'яті втрачає важелі управління, розповів екс-посол України в США( 2015-2019) і відомий експерт у пи...