
Російські окупанти потрапили в серйозну пастку на Донбасі. Вони думали, що зможуть захопити добре укріплені населені пункти, але не змогли. ЗСУ готувалися до цього досить довго. Про це розповів військовий експерт Сергій Грабський в ефірі FreeДом, передають Патріоти України.
Окупанти намагалися штурмувати Бахмутський район, Авдіївку, Піски та Мар'їнку. "Вони поки змушені відмовитися від наступу на Слов'янськ, тому що там у них складнощі через серйозні дії українських військ. Тут ще потрібно зрозуміти, що бої ведуться в місцевості, де важко використовувати якісь тактичні ідеї, це зона міських забудов, де бої ведуться від вулиці до вулиці. Вони не можуть застосувати масово артилерію або бронетехніку", – сказав Грабський.
Він додав, що окупанти витрачають колосальні ресурси і вже зіткнулися з серйозною нестачею особового складу. Але варто зазначити, що "заліза у них поки вистачає". Окупанти потрапили в пастку і тепер не можуть з неї вибратися. "Тут виходить так, що вони потрапили в таку стратегічну пастку, намагаючись виконати поставлене завдання, вони не можуть вийти з цієї зони. Це нагадує бульдога, який вчепився в шию і не знає, як тепер відпустити щелепи і тому безуспішно намагаються вести бойові дії", — додав експерт.
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...
Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...