Як би Москва не тужилась з газовою блокадою Європи: "Північний потік-2" не запрацює до весни 2022 року, - Держдеп США

У Держдепі США вважають, що російський газопровід "Північний потік-2" не запрацює до березня 2022 року тому що, сертифікація Німеччиною та Єврокомісією може затягнутися до весни. Про це заявив 25 жовтня на брифінгу радник Держдепу США з питань енергетичної безпеки Амос Хохштейн, зазначають Патріоти України.

За його словами, президент Росії Володимир Путін "наближається" до того, щоб використовувати газ як політичну зброю. Він підкреслив, Росія в змозі збільшити видобуток газу, а отже і його поставки, аби знизити ціну в Європі. Для цього їй треба "постачати блакитне паливо через ті газопроводи, які вже діють".

"Президент Росії Володимир Путін наближається до використання природного газу як політичного інструменту. І якщо Росія має запаси газу для цього трубопроводу, то вона мусить збільшити постачання в Європу", - сказав він.

Станом на зараз Кінбурнська коса - це зона бойових дій: У ВМС розповіли про ситуацію

четвер, 25 червень 2026, 20:44

У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...

Після скандалу - все? Польща більше не планує фінансувати будівництво дороги до Львова

четвер, 25 червень 2026, 20:34

Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...