Як би Москва не тужилась з газовою блокадою Європи: "Північний потік-2" не запрацює до весни 2022 року, - Держдеп США

У Держдепі США вважають, що російський газопровід "Північний потік-2" не запрацює до березня 2022 року тому що, сертифікація Німеччиною та Єврокомісією може затягнутися до весни. Про це заявив 25 жовтня на брифінгу радник Держдепу США з питань енергетичної безпеки Амос Хохштейн, зазначають Патріоти України.

За його словами, президент Росії Володимир Путін "наближається" до того, щоб використовувати газ як політичну зброю. Він підкреслив, Росія в змозі збільшити видобуток газу, а отже і його поставки, аби знизити ціну в Європі. Для цього їй треба "постачати блакитне паливо через ті газопроводи, які вже діють".

"Президент Росії Володимир Путін наближається до використання природного газу як політичного інструменту. І якщо Росія має запаси газу для цього трубопроводу, то вона мусить збільшити постачання в Європу", - сказав він.

Чергові трофеї для ЗСУ: Російські окупанти залишили два Т-90А при спробі контратакувати (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 8:29

При спробі контратакувати на Харківщині російські окупанти кинули два танки. OSINT-аналітики Kriegsforscher опублікували відео з двома покинутими Т-90А, передають Патріоти України. Опубліковане відео датується 24 вересня. На ньому видно два танки — од...

Як перемогти Росію. Поради маршала Маннергейма

понеділок, 26 вересень 2022, 8:26

12 висловлювань фінського маршала, які ніби звернені до України. Дії путінської Росії стосовно України напрочуд схожі на дії СРСР стосовно Фінляндії. Не дарма маршал Маннергейм у своїх мемуарах здебільшого називав Радянський Союз Росією. Тому рядки з й...