
Росія нарощує військову присутність в Арктиці, свідчать супутникові знімки. Про це в понеділок повідомляє американський телеканал CNN, зазначають Патріоти України.
Супутникові знімки, які були надані телеканалу компанією Maxar, детально описують «безперервне нарощування російських військових баз і обладнання на арктичному узбережжі країни, а також підземні сховища, ймовірно, для" Посейдона "та інших нових високотехнологічних озброєнь».
Крім того, Росія в районі Крайньої Півночі базує бомбардувальники і винищувачі МІГ-31БМ, а також нові радіолокаційні системи поблизу узбережжя Аляски.
Високопоставлений чиновник Держдепартаменту заявив CNN, що «російські кидають військовий виклик Арктиці», включаючи переобладнання старих баз часів холодної війни і будівництво нових об'єктів на Кольському півострові недалеко від Мурманська.
«Росія реконструює аеродроми і радіолокаційні установки радянської епохи, будує нові порти і пошуково-рятувальні центри, збільшує флот атомних і звичайних криголамів», - заявив телеканалу представник Пентагону Томас Кемпбелл, додавши, що «вона (Росія - прим." Росбалта ") також розширює свою мережу ракетних систем протиповітряної і берегової оборони ».Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...