Як і Путін, дуже полюбляв дзюдо: Кращий естонський контррозвідник отримав вирок через шпигунські дії на корить Росії

В Естонії до п'яти років позбавлення волі за співробітництво з російськими спецслужбами засудили колишнього співробітника Поліції безпеки (КаПо) Володимира Куликова, затриманого в березні цього року, зазначають Патріоти України. Обвинувальний вирок Харьюского повітовий суд виніс у вересні і вже вступив в законну силу, повідомляє естонська ERR .

Куликову були пред'явлені звинувачення за статтею, що передбачає покарання за розвідувальну діяльність, спрямовану проти Естонської Республіки, і її підтримку, а також за створення і підтримку будь-яких антиестонських зв'язків.

Деталі обвинувачення не розголошуються, але ознак державної зради, про можливість якої в квітні говорив гендиректор КаПо, виявлено не було.

Володимир Куликов звільнився з Поліції безпеки в 2012 році через отриману на службі травми. Йому рекомендували не відвідувати Росію через можливий інтерес до нього російських спецслужб, але Куликов все-таки в Росію поїхав, де спецслужби Росії і вступили з ним в контакт.

Володимир Куликов був затриманий 26 березня, на наступний день його заарештували. Громадськості про це стало відомо 12 квітня, коли Поліція безпеки представила свій традиційний щорічник.

Під час роботи в КаПо Куликов був нагороджений орденом Орлиного хреста. Його не раз визнавали в КаПо співробітником року. Після відходу з Поліції безпеки Куликов працював тренером з дзюдо.

Хіти тижня. Інтригу розкрито: У Зеленського озвучили всі питання всеукраїнського опитування в день виборів

середа, 21 жовтень 2020, 3:00

Після того, як у четвер, 15 жовтня, президент України Володимир Зеленський озвучив друге питання Всеукраїнського опитування, який пройде під час місцевих виборів 25 жовтня, в Офісі президента оголосили весь список питань, передають Патріоти України. Р...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На сьогодні є близько десяти експортних контрактів на постачання високоточного озброєння виробництва ДККБ "Луч"

середа, 21 жовтень 2020, 2:00

Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Зо...