Як Москва та Вашингтон відреагували на відставку Клімкіна

Курт Волкер подякував главі МЗС України за відмінну співпрацю.

Павло Клімкін. Фото: Цензор.НЕТ.

У Держдепі США подякували за чудову працю українському главі МЗС Павлу Клімкіну після того, як він написав заяву про відставку. Натомість у Держдумі Росії заявили, що Клімкін був "нецікавим", зазначають Патріоти України.

Зроблену роботу оцінив спецпредставник Держдепартаменту США Курт Волкер на своїй сторінці у Twitter. "Спасибі за відмінну співпрацю і сподіваюся, що ви зможете отримати заслужений відпочинок!" – написав він.

Натомість у російській Держдумі рішення глави МЗС України сприйняли із зовсім іншими закономірними емоціями. Глава комітету Держдуми у справах СНД Леонід Калашников "схвалив" таке рішення", пише російське RT. Він заявив, що Клімкін "не залишив жодного сліду в політиці", бо є "нецікавим" і "підрупором Порошенка".

Зазначимо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін написав заяву про відставку. Відразу ж після інавгурації Володимира Зеленського він збирається подати документ на розгляд Ради та нового президента України. Окрім того, він розповів про свої наміри стати нардепом.

Після виборів до Держдуми оголосять нову мобілізацію: Хай скрепоносці вивчають розпіарені Кремлем кадри про "звірств ТЦК" в Україні - на росії буде ще гірше

неділя, 28 червень 2026, 14:12

У вересні в Росії, після виборів до Держдуми, буде оголошено нову хвилю мобілізації. Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України, передають Патріоти України. До голосування, які відбуватиметься протягом 18-20 вересня, Кремль, як зазначається, ...

Дефіцит палива у ворога наростає: Зеленський підтвердив ураження у ніч на 28 червня ще двох НПЗ в Росії (відео)

неділя, 28 червень 2026, 13:58

Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...