Як насправді виглядає "допомога Донбасу": Росія "кинула" біженців, яких вивезли з Маріуполя на Урал (відео)

Біженців із зруйнованого Маріуполя, яких вивезли у віддалені регіони РФ, окупанти кинули напризволяще. Зокрема, в Уфі на Уралі маріупольці скаржаться, що залишилися без грошей та документів. А без них вони не можуть влаштуватися на роботу. Про це розповів блогер Денис Казанський у своєму блозі, передають Патріоти України.

Зокрема, він зазначив, що, судячи з повідомлень місцевих ЗМІ, в селищі Мелькомбінат, де опинився 231 переселенець із Маріуполя, людям вже півтора місяці не надають необхідні документи, щоб вони могли працевлаштуватися.

А допомога у вигляді 10 тис. російських рублів (близько 5 тис. гривень) надається далеко не всім. Крім того, за отримання паспорта РФ від переселенців вимагають заплатити 3,5 тис. рублів (1,7 тис. грн.) державного мита. "Вони нам сьогодні запропонували: якщо ви хочете повернутися, поїзд ми сформуємо та й їдьте. А куди? На руїни? Ми зрозуміли одне, що ми нікому не потрібні", – розповіла одна з переселенок.

А інша, документи якої згоріли, розповіла, що їй запропонували пройти дводенне навчання вартістю 5 тисяч рублів (близько 2,5 тис. гривень), аби мати право на роботу з догляду за дітьми. За умови, що вона поділиться 40% першої зарплати.

"Класика. Росія зруйнувала ціле місто, залишила людей без житла та роботи, а потім ще й кинула їх напризволяще. Ось так і виглядає допомога Донбасу насправді", – сказав Денис Казанський.

Силовики припинять підтримувати Путіна, як тільки зрозуміють, що мова йде про їх знищення, - Яковенко

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:57

Російський опозиціонер та журналіст Ігор Яковенко не має сумнівів, що при першій серйозній поразці Кремля, наприклад звільнення Херсона, вся російська військова-поліцейська вертикаль почне розповзатися. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", ...

Відвоювались! У мережі показали нову партію полонених окупантів, захоплених ЗСУ (фото, відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:45

Збройні сили України продовжують звільняти тимчасово окуповані РФ населені пункти. Загарбники при цьому зазнають великих втрат, а ті, яким дороге їхнє життя, масово здаються в полон, передають Патріоти України. "Нові полонені Ваньки", – підписали там р...