Як насправді виглядає "допомога Донбасу": Росія "кинула" біженців, яких вивезли з Маріуполя на Урал (відео)

Біженців із зруйнованого Маріуполя, яких вивезли у віддалені регіони РФ, окупанти кинули напризволяще. Зокрема, в Уфі на Уралі маріупольці скаржаться, що залишилися без грошей та документів. А без них вони не можуть влаштуватися на роботу. Про це розповів блогер Денис Казанський у своєму блозі, передають Патріоти України.

Зокрема, він зазначив, що, судячи з повідомлень місцевих ЗМІ, в селищі Мелькомбінат, де опинився 231 переселенець із Маріуполя, людям вже півтора місяці не надають необхідні документи, щоб вони могли працевлаштуватися.

А допомога у вигляді 10 тис. російських рублів (близько 5 тис. гривень) надається далеко не всім. Крім того, за отримання паспорта РФ від переселенців вимагають заплатити 3,5 тис. рублів (1,7 тис. грн.) державного мита. "Вони нам сьогодні запропонували: якщо ви хочете повернутися, поїзд ми сформуємо та й їдьте. А куди? На руїни? Ми зрозуміли одне, що ми нікому не потрібні", – розповіла одна з переселенок.

А інша, документи якої згоріли, розповіла, що їй запропонували пройти дводенне навчання вартістю 5 тисяч рублів (близько 2,5 тис. гривень), аби мати право на роботу з догляду за дітьми. За умови, що вона поділиться 40% першої зарплати.

"Класика. Росія зруйнувала ціле місто, залишила людей без житла та роботи, а потім ще й кинула їх напризволяще. Ось так і виглядає допомога Донбасу насправді", – сказав Денис Казанський.

Росіяни змінили тактику ракетних ударів і обрали нові цілі: Експерт розповів, які об'єкти у найбільшій небезпеці

вівторок, 28 березень 2023, 15:22

Енергетичний терор окупантів не вдався, тому вони вибрали нові цілі для атак. Головний редактор військового порталу Defence Express Олег Катков вважає, що найближчим часом окупанти будуть бити по стратегічних об’єктах, нафтосховищах, гідроспорудах та ц...

"Ми зробили висновки після Бахмута": Жданов оцінив шанси РФ захопити Авдіївку

вівторок, 28 березень 2023, 14:59

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що шанси захопити Авдіївку в Росії набагато менші, ніж шанси взяти Бахмут. У коментарі для ТСН.ua Жданов зазначив, що Україна "зробила висновки" після Бахмута, передають Патріоти України. Тому в випадку з Авдіївко...