Як об'єкт відмивання грошей: Суд конфіскував у Коломойського елітну нерухомість у США

Федеральний суд США дав дозвіл на конфіскацію будівлі 55 Public Square в місті Клівленд, штат Огайо, як об'єкта відмивання грошей через фірму Optima. Про це у своєму Telegram-каналі написав колишній журналіст і нардеп Сергій Лещенко, інформують Патріоти України.

"Ігор Коломойський втратив флагмана своєї нерухомості – будівлю 55 Public Square в місті Клівленд, штат Огайо. Відносно цього об'єкта поданий позов Мін'юсту США про конфіскацію як об'єкта відмивання грошей через фірму Optima. І ось днями федеральний суддя благословив продаж вежі. Її новим власником стане K & D Group. За будівлю вона заплатить 17 мільйонів доларів, але Коломойський нічого з цих грошей не отримає", – написав Лещенко.

За його інформацією, суддя Марсія Кук в Майамі дала добро продати будівлю новим власникам після того, як федеральні прокурори повідомили, що вони схвалюють продаж будівлю K & D Group.

Лещенко стверджує, що раніше компанія Коломойського, яка володіла цим будинком, оголосила дефолт по іпотеці і заборгувала понад 14 мільйонів доларів, а також понад 1,1 мільйона доларів у вигляді несплачених податків і штрафів.

"Представник Міністерства юстиції Шай Бронштейн заявив, що продаж допоможе зберегти максимальну вартість власності, уникнувши необхідності оплачувати штрафи, пов'язані з іпотекою, податками на нерухомість і витратами на обслуговування. … На момент продажу в будівлі було зайнято близько 40% офісних площ. Гараж знаходиться в аварійному стані", – повідомляє екс-журналіст.

Він стверджує, що після завершення угоди, фірма Optima має перевести чисту виручку від продажу на рахунок федерального уряду, оскільки суддя може зажадати конфіскацію грошей пізніше."Мазохисты": Маша Лаврова розлютилась через плани щодо проведення самміту Кримської платформи у Києві

субота, 19 червень 2021, 17:46

Так, одіозний спікер російського Міністерства закордонних справ Марія Захарова в коментарі ТАСС заявила, що офіційний Київ хоче просто провести яскравий захід, а не повернути Крим. «Раньше киевские деятели хотели Крым вернуть. Теперь желания поскромнее...

Як сприймуть заяву на фронті? Верховний головнокомандувач Зеленський оголосив, що ЗСУ посилились сьогодні в 572 рази

субота, 19 червень 2021, 17:36

Гіпербола сильна зброя умілого оратора. Головне знати межу, де зупинитись. Побачимо як відреагують ветерани російсько-української війни, ті хто знає смак перемог і гіркоту втрат, і ціну слів, звісно. Президент Володимир Зеленський заявив, що ЗСУ посилю...