
Російські бойовики перебили всі інформаційні потоки для блокадного Маріуполя - місцеві мешканці, які залишилися в місті, думають, що росіяни захопили Київ та контролюють Харків. Радник голови Маріупольської міської ради Петро Андрющенко розповів про інформаційну ситуацію в Маріуполі, передають Патріоти України.
За його словами, у місті повним ходом іде російська пропаганда – через відсутність інформації з України маріупольці думають, що росіяни успішно захоплюють Україну.
Андрющенко заявив, що місцеві мешканці впевнені, що російські окупанти вже крокують київським Хрещатиком, а у Харкові вже є окупаційна влада. До того ж, додав радник мера, маріупольці вірять, що кожного чоловіка з міста при виїзді одразу відправляють на фронт.
Щоб утримувати інформаційну блокаду в Маріуполі, російські бойовики дуже жорстко контролюють фото- та відеозйомки. "Ти не можеш почати робити навіть селфі без окремого дозволу солдат, а навіть при його отриманні – російській солдат завжди поруч і контролює, що ти зняв. Знімати в місті можуть виключно пропагандисти та "волонтери" від ФСБ", – розповів Андрющенко.
Саме тому, повідомляє заступник мера Маріуполя, українці можуть побачити лише підлаштовані кадри нібито "вдячних маріупольців", або світлини та відео, які знімають швидко з машини.
Усі фото- і відеоматеріали при виїзді на фільтрації видаляються окупантами. Це стосується будь-якого контенту, який може викрити злочини росіян. "Саме тому ми дивуємось «картинкам мирного життя», а маріупольці жахаються того, що "Зеленський назвав всіх маріупольців зрадниками і пообіцяв тюрму кожному". Тому ми продовжимо розказувати правду про Маріуполь. І просимо всіх долучатись до потоку правди", – закликав Андрющенко на своєму телеграм-каналі.
Десятиріччями Московський патріархат спрямовував в другу за віком Лавру України насельників зі стійкими проросійськими поглядами, аби "оберігати" святиню від національно свідомих православних Західної України. Часто-густо українська мова прочан тут виклик
Тривалі вуличні акції протесту, які відбуваються без паралельного запуску повноцінного політичного процесу, можуть дати українській владі зручний привід для ухвалення давно обговорюваних непопулярних рішень. Зокрема, йдеться про можливість суттєвого зн...