"Як оселедці в бочці": Батько ліквідованого в Україні окупанта скаржиться на негідне поховання сина

В Ростові окупантів, які знайшли свою смерть в Україні, поховали з порушенням норм: замість трьох могил на площу п’ять квадратних метрів запхали по шість поховань. Про це пише видання "Ростов-газета", повідомляють Патріоти України.

До редакції звернувся батько одного з ліквідованих в Україні вояків. Чоловік боїться називати своє ім’я - в матеріалі його називають Володимиром Ніколаєвим. Він розповів, що його сина поховали у секторі Мужності на Алеї Героїв Північного цвинтаря. "Домовитися про це було дуже складно", - каже чоловік.

Та всі могили виявилися дуже тісно одна до одної. "Наших дітей поховали як оселедців у бочці", - каже ростовчанин. "Уявляєте, якщо на 1,1 метр встановлювати пам’ятник, розрахований на стандартні півтора метри? Воно ж займе могили поруч, що лежать", - додає він.

При цьому перепоховати своїх синів батькам не дають можливості. В адміністрації цвинтаря чоловіку пояснили, що "так вийшло", і порадили звертатися до суду. Журналістам причину того, що сталося, на цвинтарі пояснили словом "бардак". "За законом розміри могили – 1,5 метри на 2,3. Але чому вийшло інакше, я сказав би при особистій зустрічі. Телефоном побоююся говорити", - сказав співробітник управління кладовища.

У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

"Бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого Криму: Чубаров і Арестович підтвердили вибухи в Бельбеку

четвер, 18 серпень 2022, 23:52

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров підтвердив вибухи в Бельбеку, що на півдні Криму. Він акцентував, що ввечері 18 серпня трапилася "бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого півострова, передають Патріоти України. Невдовзі також...