
Міністр оборони Росії Сергій Шойгу похвалився, що РФ тестує в Україні "нові способи" застосування ракетних військ і артилерії. Водночас про великі втрати серед російських окупантів він змовчав. Про це Шойгу заявив під час колегії міноборони РФ. За його словами, ефективне вогневе ураження противника є важливим складником успіху бойових дій, передають Патріоти України.
"Значна роль у цьому відводиться ракетним військам і артилерії. Під час спецоперації тестуються нові способи їх бойового застосування. Насамперед це стосується використання розвідувально-ударних вогневих комплексів, що включають безпілотні літальні апарати, а також сучасні та перспективні зразки озброєння", – сказав він.
Шойгу додав, що з урахуванням досвіду окупантів на війні в РФ нібито почали вдосконалювати контрбатарейну боротьбу. "До її виконання залучено далекобійні реактивні артилерійські системи "Торнадо-С" та артилерійські системи великої потужності "Малка". Це дозволяє ефективно вражати іноземні реактивні та артилерійські системи", – заявив Шойгу.
Варто зазначити, що втрати військ РФ на війні в Україні вже склали 88 880 окупантів. За добу було ліквідовано ще 500 загарбників. Окупанти втратили вже 395 РСЗВ, 210 засобів ППО, 280 літаків, 261 вертоліт та 1562 БПЛА оперативно-тактичного рівня.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...