Як повалити режим Путіна? У Фінляндії організували цікаві курси для бізнесменів

МЗС Фінляндії організує онлайн-курси для бізнесу з практичної реалізації антиросійських санкцій з метою підвищення їхньої ефективності, інформують Патріоти України.

Санкції ЄС проти Росії безпрецедентно великі, що створює проблеми для багатьох операторів у практичній реалізації. «З точки зору ефективності санкцій дуже важливо, щоб і компанії, і влада знала, як їх застосовувати. Я сподіваюся, що вступний курс допоможе операторам правильно застосовувати санкції», – заявила глава МЗС Фінляндії Еліна Валтонен.

Вона зазначила, що двогодинний навчальний курс може пройти будь-хто, після реєстрації учасник отримає сертифікат про закінчення.

На сайті МЗС Фінляндії йдеться про те, що курс розповідає про основи санкцій та про те, як їх дотримуватися. Багато основних положень, таких як поняття коштів та економічних ресурсів, заморожування коштів і принципи заборони експорту та імпорту, повторюються в різних режимах санкцій. У курсі на прикладах висвітлюються санкційні положення, особливо ті, що стосуються широких санкцій проти Росії. Він містить окремий розділ щодо виявлення випадків обходу санкцій та практичні інструкції щодо виявлення слідів обходу санкцій компаніями та органами влади.

26 листопада Валтонен повідомила в інтерв'ю газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung, що митниця Фінляндії порушила понад 600 справ у зв'язку з порушеннями режиму санкцій, введених ЄС проти Росії у зв'язку з війною в Україні.

До слова, уряд Фінляндії розірвав угоду про прикордонну співпрацю з Росією, укладену у 2012 році. Про це йдеться у повідомленні фінського уряду.Припинення співпраці ініціювала російська сторона, яка ще наприкінці жовтня надіслала відповідне повідомлення МЗС Фінляндії.

Дія угоди про прикордонне співробітництво закінчиться 24 січня 2024 року. Воно діяло останні 12 років і згідно з договором, Росія та Фінляндія спільно займалися соціально-економічним розвитком прикордонних регіонів.

"Геноцид" триває: Українські військові знову знищили російський Су-25 (відео)

четвер, 23 травень 2024, 19:41

У четвер, 23 травня, українські військові знищили черговий російський штурмовик Су-25. Про це повідомила 110 окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка, передають Патріоти України. . «Сьогодні нестримні зенітники 110 ОМБр снайп...

Привіт "Шахедам" і не тільки: Безпілотники ГУР атакують об'єкти ВПК у Татарстані, російські аеропорти припиняли роботу (відео)

четвер, 23 травень 2024, 18:55

В російській республіці Татарстан вдень 23 травня триває операція Головного управління розвідки МОУ з ураження об’єктів військово-промислового комплексу РФ за допомогою безпілотників. Про це пише "Українська правда" з посиланням на джерело в ГУР. За сл...