Як повернути блиск золотим прикрасам: ТОП-2 простих способи, про які мало хто здогадується

Золоті прикраси одразу після покупки привертають до себе захоплені погляди через їхній блиск. Але постійно "купатися у променях" уваги оточуючих не вдасться, адже з часом будь-які прикраси можуть потускніти і втратити свій початковий блиск, передають Патріоти України.

Щоб вони знову засяяли і приносили радість вам та оточуючим, можна вдатися до кількох простих хитростей. Є способи, для яких навіть не доведеться купувати якісь спеціальні засоби, адже необхідні інгредієнти точно є у вас на кухні.

Цукор

Такий простий інгредієнт може стати помічником, якщо у вас виникла проблема, як повернути блиск золотим прикрасам. Речі з золота можуть засяяти сильніше, якщо потримати їх невелику кількість часу у підсолодженій воді. Налийте воду у ємність, розчиніть там цукор і покладіть ланцюжки, перстні чи сережки у цей розчин. Залиште їх у воді на декілька хвилин.

Куряче яйце

Щоб повернути блиск золотим прикрасам, можна також скористатися лайфхаком із застосування курячого яйця. Для цього знадобиться білок. Потрібно протерти прикраси ватним тампоном, змоченим у яєчному білку, і вони сяятимуть з новою силою.

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...