Як розвиватиметься ситуація на фронті до кінця року: Жданов назвав найгірший та найкращий сценарії

Військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов озвучив два сценарії розвитку подій на війні в Україні найближчим часом. Згідно з одним з них, до кінця року українська армія може звільнити щонайменше дві третини окупованих Росією територій країни, передають Патріоти України.

"Ми можемо мати призупинення активної фази бойових дій, пов'язану зі збільшенням чисельності російської армії та недостатньою кількістю поставлених озброєнь для української армії. Це найгірший прогноз", - сказав експерт в інтерв'ю виданню Obozrevatel.

"А найкращий прогноз - ми можемо щонайменше на дві третини просунутися вперед і звільнити нашу територію, яка сьогодні перебуває під окупацією", – сказав він.

Жданов зазначив, що Україна обирає військовий шлях вирішення цього конфлікту. Так експерт прокоментував заяву президента України Володимира Зеленського про те, що визнання псевдореферендумів Росією повністю виключить можливість будь-яких переговорів з країною-агресоркою.

Експерт додав, що на фронті у вересні почався корінний перелом на користь України. "Ми перехопили стратегічну ініціативу в цій війні та почали звільнення наших територій. Ми змусили їх перегрупуватися так, як треба було нам. Тепер ми диктуємо правила гри. Для них це початок стратегічного програшу в цій війні", - вважає Жданов.

"Бл**, огризаються міцно, с*ки": Окупант розповів брату про гідну відсіч української армії під час бою (аудіо)

середа, 27 вересень 2023, 20:30

Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де загарбник скаржиться братові на те, що війна для нього триватиме ще довго, тому що ЗСУ завдають гідних ударів у відповідь на фронті. Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти Ук...

Український уряд призначив нових заступників міністра оборони

середа, 27 вересень 2023, 19:30

Кабінет міністрів України призначив нових заступників міністра оборони. Про кадрові зміни в оборонному відомстві повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук в Telegram, передають Патріоти України. Зокрема, урядом на посаду...