Як розвиватиметься ситуація на фронті до кінця року: Жданов назвав найгірший та найкращий сценарії

Військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов озвучив два сценарії розвитку подій на війні в Україні найближчим часом. Згідно з одним з них, до кінця року українська армія може звільнити щонайменше дві третини окупованих Росією територій країни, передають Патріоти України.

"Ми можемо мати призупинення активної фази бойових дій, пов'язану зі збільшенням чисельності російської армії та недостатньою кількістю поставлених озброєнь для української армії. Це найгірший прогноз", - сказав експерт в інтерв'ю виданню Obozrevatel.

"А найкращий прогноз - ми можемо щонайменше на дві третини просунутися вперед і звільнити нашу територію, яка сьогодні перебуває під окупацією", – сказав він.

Жданов зазначив, що Україна обирає військовий шлях вирішення цього конфлікту. Так експерт прокоментував заяву президента України Володимира Зеленського про те, що визнання псевдореферендумів Росією повністю виключить можливість будь-яких переговорів з країною-агресоркою.

Експерт додав, що на фронті у вересні почався корінний перелом на користь України. "Ми перехопили стратегічну ініціативу в цій війні та почали звільнення наших територій. Ми змусили їх перегрупуватися так, як треба було нам. Тепер ми диктуємо правила гри. Для них це початок стратегічного програшу в цій війні", - вважає Жданов.

"Ракети добра": У РФ заявили, що завдають масованого удару по Україні з "гуманітарними цілями"

понеділок, 5 грудень 2022, 19:28

У країні-агресорі РФ видали чергову цинічну заяву про ракетні удари по об'єктах інфраструктури України. Зокрема, ексчлен Держдуми Сергій Марков заявив, що окупанти завдають масованого удару по Україні з "гуманітарними цілями", передають Патріоти Україн...

"Нам ніхто не показував": Зеленський заявив, що Україні ніколи не надавали розвіддані про майбутні напади Росії

понеділок, 5 грудень 2022, 19:26

Міжнародні партнери не надавали Україні розвідувальних даних про майбутні кроки Росії, на основі яких захисники могли будувати плани щодо захисту, передають Патріоти України з посиланням на інтерв'ю президента України Володимира Зеленського Financial ...