Як щури з корабля: Услід за колаборантами з окупованого Мелітополя почали тікати російські військові лікарі


З окупованого Мелітополя услід за колаборантами почали виїжджати російські військові медики. При цьому через величезну кількість поранених окупантів міські лікарні перепрофільовані під шпиталі армії РФ, передають Патріоти України.

Тому для звичайних громадян місць у палатах практично немає, також у місті катастрофічно не вистачає медикаментів. Про це повідомляє видання "Ріа-Мелітополь", посилаючись на джерело.

"Не тільки "жирні" колаборнати раптом почали звільнятися з керівних посад у Мелітополі. Залишають місто й деякі російські військові лікарі", – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що місцевим медикам середнього персоналу настійно рекомендують перейти на роботу в Пришиб у Михайлівському районі Запорізької області, куди також везуть поранених загарбників. Медсестрам обіцяють "золоті гори" – підвищити оклад до 120 тисяч рублів (близько 62 тис. гривень) на місяць.

А заїжджі російські медики взагалі виїжджають із Мелітополя. Через велику кількість "трьохсотих" медустанови міста перепрофільовано під військові госпіталі окупантів. Зокрема, лікарня інтенсивних методів лікування працює в режимі госпіталю з 18:00 до 8:00. Для пересічних громадян місць у палатах практично немає.

Крім того, у Мелітополі виник катастрофічний дефіцит медикаментів. На виклики від цивільного населення швидка допомога приїжджає нечасто, практично без ліків. До всіх проблем у місті додався ріст захворюваності на коронавірус, серед населення зростає смертність, пише видання.

Україна першою у світі отримає унікальні німецькі САУ RCH 155

понеділок, 4 грудень 2023, 1:45

Україна стала першим іноземним замовником новітньої німецької колісної самохідної артилерійської установки RCH 155. Збройні Сили України мають отримати 18 таких САУ. Закупівля вартістю у 216 мільйонів євро фінансується Федеральним урядом Німеччини, пов...

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...