Як сприймуть заяву на фронті? Верховний головнокомандувач Зеленський оголосив, що ЗСУ посилились сьогодні в 572 рази

Гіпербола сильна зброя умілого оратора. Головне знати межу, де зупинитись. Побачимо як відреагують ветерани російсько-української війни, ті хто знає смак перемог і гіркоту втрат, і ціну слів, звісно.

Президент Володимир Зеленський заявив, що ЗСУ посилюються мінімум в 572 рази. Про це український лідер розповів під час привітання, яке опубліковано в Telegram-каналі, зазначають Патріоти України.

“Сьогодні Збройні Сили України стають сильнішими. Сильнішими мінімум в 572 рази. Адже їхні ряди поповнюють 572 молодих офіцера! 572 освічених, добре підготовлених, розумних і відважних патріотів України”, – сказав президент.

Він привітав випускників Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного з присвоєнням першого офіцерського звання.

Крім того, Зеленський побажав, щоб рідна земля, підтримка батька і молитва матері завжди були з бійцями на священному шляху захисту Батьківщини.

В кінці травня Зеленський подав до Верховної Ради два законопроекти, які стосуються засад національного спротиву та збільшення чисельності Збройних Сил України.

В ОК "Південь" розповіли, яким регіонам загрожують іранські дрони-камікадзе

понеділок, 26 вересень 2022, 6:22

Протягом останніх днів росіяни атакували Україну іранськими дронами-камікадзе, проте ці безпілотники не загрожують всім регіонам. Про це в ефірі національного телемарафону розповіла речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк, передають Патріоти України. За ...

Москва отримала відповідні попередження: США має план дій, якщо РФ застосує ядерну зброю проти України - Блінкен

понеділок, 26 вересень 2022, 6:00

Блінкен відмовився поділитися конкретними відомостями, але зазначив, що "ми дуже чітко говорили з росіянами публічно і приватно, щоб вони припинили базікати про ядерну зброю". За його словами, невідомо, чи скаже хто-небудь у Кремлі президенту Росії Вол...