Як сприймуть заяву на фронті? Верховний головнокомандувач Зеленський оголосив, що ЗСУ посилились сьогодні в 572 рази

Гіпербола сильна зброя умілого оратора. Головне знати межу, де зупинитись. Побачимо як відреагують ветерани російсько-української війни, ті хто знає смак перемог і гіркоту втрат, і ціну слів, звісно.

Президент Володимир Зеленський заявив, що ЗСУ посилюються мінімум в 572 рази. Про це український лідер розповів під час привітання, яке опубліковано в Telegram-каналі, зазначають Патріоти України.

“Сьогодні Збройні Сили України стають сильнішими. Сильнішими мінімум в 572 рази. Адже їхні ряди поповнюють 572 молодих офіцера! 572 освічених, добре підготовлених, розумних і відважних патріотів України”, – сказав президент.

Він привітав випускників Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного з присвоєнням першого офіцерського звання.

Крім того, Зеленський побажав, щоб рідна земля, підтримка батька і молитва матері завжди були з бійцями на священному шляху захисту Батьківщини.

В кінці травня Зеленський подав до Верховної Ради два законопроекти, які стосуються засад національного спротиву та збільшення чисельності Збройних Сил України.

Отримав обидві дози: Відомий прихильник "ЛДНР" госпіталізований в Москві після вакцинації "Супутником"

середа, 4 серпень 2021, 12:30

За словами Долгова, він «заліг на самоізоляцію», проте, пізніше чоловіка госпіталізували в інфекційну клінічну лікарню № 1 в Москві.

Влаштував сусіду міграційну кризу: Лукашенко збільшив число рейсів з Іраку і перекинув війська до кордону Литви (відео)

середа, 4 серпень 2021, 11:45

Білорусь підвищує ставки, намагаючись ще сильніше загострити міграційну кризу в сусідній Литві. Так, Мінськ різко збільшив число авіарейсів з Іраку. Про це повідомили білоруські ЗМІ, передають Патріоти України. З початку серпня в Білорусь почали літати...