Як страшно жити росіянам: У Путіна вже лякають "фашистською" Чорногорією

У "Ростуризмі" закликали туроператорів попереджати клієнтів про загрози, з якими ті можуть зіткнутися на курорті за кордоном.

Чорногорія. Ілюстрація:Преса України

Ростуризм рекомендує росіянам, які розглядають можливість поїздки в Чорногорію, враховувати обстановку в цій країні і можливі ризики. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на RT.

Крім того, у відомстві закликали туроператорів попереджати клієнтів про загрози, з якими ті можуть зіткнутися в Чорногорії.

"Ми звертаємося до туроператорів із закликом брати за основу не миттєві економічні інтереси, а безпеку своїх клієнтів, які можуть зіткнутися в Чорногорії з серйозними загрозами. Необхідно в обов'язковому порядку інформувати російських туристів про несприятливу обстановку в цій країні, щоб вони могли зважити всі "за" і "проти" і прийняти обдумане рішення щодо поїздки", - цитує прес-служба Ростуризму керівника відомства Олега Сафонова.

Як відомо, раніше офіційний представник російського МЗС Марія Захарова порадила росіянам двічі подумати перед поїздкою до Чорногорії.

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...