Як страшно жити росіянам: У Путіна вже лякають "фашистською" Чорногорією

У "Ростуризмі" закликали туроператорів попереджати клієнтів про загрози, з якими ті можуть зіткнутися на курорті за кордоном.

Чорногорія. Ілюстрація:Преса України

Ростуризм рекомендує росіянам, які розглядають можливість поїздки в Чорногорію, враховувати обстановку в цій країні і можливі ризики. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на RT.

Крім того, у відомстві закликали туроператорів попереджати клієнтів про загрози, з якими ті можуть зіткнутися в Чорногорії.

"Ми звертаємося до туроператорів із закликом брати за основу не миттєві економічні інтереси, а безпеку своїх клієнтів, які можуть зіткнутися в Чорногорії з серйозними загрозами. Необхідно в обов'язковому порядку інформувати російських туристів про несприятливу обстановку в цій країні, щоб вони могли зважити всі "за" і "проти" і прийняти обдумане рішення щодо поїздки", - цитує прес-служба Ростуризму керівника відомства Олега Сафонова.

Як відомо, раніше офіційний представник російського МЗС Марія Захарова порадила росіянам двічі подумати перед поїздкою до Чорногорії.

"Привіт" за Крим: Україна заарештувала 13 авіалайнерів російської компанії

четвер, 5 серпень 2021, 19:05

В Україні за клопотанням прокуратури АР Крим та Севастополя суд наклав арешт на чергові літаки російського перевізника, які здійснювали рейси на територію тимчасово окупованого півострова. Як уточнюють у прокуратурі, арешт накладено на 13 повітряних су...