
Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що тільки-но Україна переможе у війні, не буде жодної перепони для вступу до НАТО. Про це радник голови ОП сказав в ефірі телемарафону "Єдині новини", передають Патріоти України.
"Фінляндія і Швеція вже практично є членами Альянсу. І немає різниці, що та чи інша країна якісь свої особисті питання спробує вирішити, блокуючи ті чи інші рішення", – зауважив Подоляк. У контексті вступу до Альянсу він зауважив, що для України "трішки інакше все буде виглядати".
"Для нас принципово – виграти війну, тому що це питання не тільки територій. Питання в тому, щоб ми змогли на певний час заборонити Росії проявляти свою негативну активність, яка впливала на неможливість нашого вступу до НАТО. Для нас принципово – тільки Росія. Як тільки Україна закінчує війну, як тільки Росія програє, після цього не буде жодної перепони для нас, щоб вступити в НАТО", – розповів радник голови ОП.
"Більше того, всі країни, які сьогодні ще коливаються і намагаються взяти свою вигоду від "проросійськості", вони стануть першими, хто голосуватиме за те, щоб Україна отримала певні дивіденди, в тому числі в рамках юридичного оформлення нашого союзу", – зауважив Подоляк.
Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...