
Воїни 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади збили черговий розвідувальний безпілотник "Орлан-10" збройних сил РФ. На місці паливного баку у нього виявили звичайну пляшку. Про це повідомляють бійці 10-ї бригади на своїй сторінці у Facebook. Вони ж виклали фото збитого безпілотника, передають Патріоти України.
"Ще один "Орлан" долітався. Сьогодні для орків розвідка видалася не зовсім успішною. "Надтехнологічний" безпілотник армії РФ достроково та неплановано закінчив свій політ. Обійшлося це не без участі бійців "Десятки". На фотографіях видно, що бак в цього чуда прогресу зроблений зі звичайної пляшки і закривається на пластиковий корок. Як тобі таке, Ілон Маск?" – підписали фото бійці 10-ї бригади.
"Орлан-10" – це російський багатоцільовий безпілотний авіаційний комплекс, призначений для ведення спостереження за протяжними і локальними об'єктами у важкодоступній місцевості. Використовує двигун внутрішнього згоряння як силову установку. Максимальна злітна маса БПЛА за різними даними від 14 до 18 кг, з яких на корисне навантаження припадає 5 кг. Стартує з розбірної катапульти. Здатний передавати відео на відстань до 120 км. Коштує близько 100 тис. дол. США.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...