"Як це може виглядати на практиці?": Генерал розповів, хто і як відповість першим на можливий ядерний удар РФ

"Ядерні" загрози Росії зараз використовуються як елемент стримування підтримки України. Таку думку висловив "Обозревателю" ексголова Служби зовнішньої розвідки, генерал армії Микола Маломуж, передають Патріоти України.

"Як це може виглядати на практиці? Росія може завдавати ударів по центрах прийняття рішень в Україні, по центрах стратегічного позиціонування і концентрації військ, техніки та нового озброєння з нашого боку. Ці центри зараз знаходяться під пильною увагою Росії. Йде підготовка нанесення ударів по них у разі нових поставок озброєнь, техніки, особливо більш високоточної", - пояснює він.

При цьому генерал підкреслив, що Британія і США, використовуючи свої засоби, в тому числі космічні, контролюють будь-які тактичні та стратегічні точки, які знаходяться на території Росії - як вони переміщаються, як розгортаються, як йде підготовка до їх бойового застосування.

"Джонсон прямо заявив: нам відомі всі ядерні засоби, які є в Росії, тому нанесення удару по них буде миттєвим. Він також заявив, що такі кроки не будуть узгоджуватися з НАТО. Це ще один важливий момент, тому що бюрократія НАТО передбачає дуже тривалий період узгоджень для застосування такої зброї. Британія має потужні ядерні засоби, тому може відповісти й на тактичні, і на стратегічні пуски РФ", - припускає Маломуж.

"Шкура за шкуру": Вдови окупантів радіють "гробовим" шубам, вдалому обміну на життя своїх чоловіків

середа, 8 лютий 2023, 8:59

Росіянкам з Москви, чоловіки яких були ліквідовані під час участі у війні проти України, почали видавати "гробові" шуби. При цьому вдови окупантів так радіють цим подарункам, що приймають їх з усмішкою і без жодної сльози за своїми вбитими в "спецопера...

"Сказали розстрілювати": Псковський десантник розповів про наказ командирів не брати в полон українських бійців (відео)

середа, 8 лютий 2023, 7:56

Військовополонений російський окупант-десантник зізнався у злочинному наказі свого керівництва. Загарбникам наказали не брати воїнів ЗСУ в полон, а розстрілювати їх, що є порушенням законів і звичаїв війни. Про це росіянин повідомив під час допиту. Від...