Як Туреччина випробувала системи управління вогнем VOLKAN-M (відео)

Туреччина проводить випробування власної системи VOLKAN-M, яка передбачає управління вогнем на танках під час руху. Про це повідомив глава директорату оборонної промисловості (SSB) Туреччини Ісмаїл Демір.

За його словами, система випробовується на танках під час руху. Політик також зазначив, що на сьогоднішній день Туреччина займається модернізацією власних танків, тим самим зменшуючи залежність від поставок імпортних деталей.

VOLKAN-M є системою управління вогнем, яка була розроблена турецькою компанією. ASELSAN. Її випробовують на танках M60TM.

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...