"Як у 18 столітті". Росія планує окупувати всю Україну, навіть якщо на це знадобляться роки, - розвідка Польщі

Росія все ще планує окупувати всю територію України, переконаний глава Бюро національної безпеки Польщі Павло Солох, передають Патріоти України.

"Росія послідовно не відмовляється від завоювання всієї України, навіть якщо на це підуть роки. Це чимось нагадує ситуацію у 18 столітті, коли царська Росія завойовувала Україну, а пізніше Кримське ханство", - сказав він в інтерв'ю Polsat News.

Він переконаний, що найближчі два місяці – серпень та вересень – можуть стати вирішальними. Також Солох назвав прогрес Росії невеликим, оскільки на сході України вона не використовує високоточної зброї, а на півдні країни ЗСУ повертають під свій контроль дедалі більше міст.

Солох додав, що референдуми, які окупанти планують провести на тимчасово окупованих територіях, мають «створити певну правову ситуацію і приєднати землі до Росії». "Тоді напад розглядатиметься як напад на Росію. Одразу ж зростає загроза застосування зброї масової поразки, ядерної зброї", — припустив він.

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

У ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...