"Як у фільмі жахів": Російські окупанти називають війну в Україні "пеклом" (відео)

Війна в Україні стала пеклом для російських окупантів, як вони самі її називають, відчувши силу наших захисників. Про це свідчить чергове перехоплення СБУ, передають Патріоти України.

Єдине, про що мріють зараз – вижити, звільнитися з армії і більше ніколи не повертатися в Україну. "У нас взагалі ж*па ... У нас дуже багато 200-х і 300-х ... командира мого вбило. Я сам ледве вибрався звідти, відповідаю. Я, коротше, все… просто приїду в Алейськ, я служити не буду… все. Я чесно, я буду звільнятися, ну його нафіг. Після того, що я побачив, ні…", - розповідає другу окупант, який воює на Луганському напрямку.

За його словами, у них вже згоріли всі машини, а особового складу залишилося півбатальйону. Тож тепер у їхній алтайський край возитимуть багато 200-их. "Знаєш, це жах… відповідаю. Це просто пекло справжнє, як у фільмі жахів!" – сказав окупант.

"Ми не знаємо, наскільки велика ця країна": Орбан цинічно висловився про вступ України в ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 13:53

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав російську агресію проти України «слов'янською братньою війною». Про це він сказав в ефірі Kossuth radionak, передають Патріоти України. Орбан зазначив, що Угорщина від початку дивилася на цю війну інакше, ні...

Українцям доведеться доконати утилізацію: Недобитки "Вагнера" повертаються до Бахмута - британська розвідка

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:36

Останніми тижнями до сотні бійців, пов’язаних з приватною військовою компанією (ПВК) Вагнер, почали передислокацію в Україну як окремо, так і невеликими групами, для участі у бойових діях на боці різноманітних проросійських підрозділів. Про це 29 верес...