"Як у фільмі жахів": Російські окупанти називають війну в Україні "пеклом" (відео)

Війна в Україні стала пеклом для російських окупантів, як вони самі її називають, відчувши силу наших захисників. Про це свідчить чергове перехоплення СБУ, передають Патріоти України.

Єдине, про що мріють зараз – вижити, звільнитися з армії і більше ніколи не повертатися в Україну. "У нас взагалі ж*па ... У нас дуже багато 200-х і 300-х ... командира мого вбило. Я сам ледве вибрався звідти, відповідаю. Я, коротше, все… просто приїду в Алейськ, я служити не буду… все. Я чесно, я буду звільнятися, ну його нафіг. Після того, що я побачив, ні…", - розповідає другу окупант, який воює на Луганському напрямку.

За його словами, у них вже згоріли всі машини, а особового складу залишилося півбатальйону. Тож тепер у їхній алтайський край возитимуть багато 200-их. "Знаєш, це жах… відповідаю. Це просто пекло справжнє, як у фільмі жахів!" – сказав окупант.

Добровільно перейшла на бік ворога: Експоліцейську судитимуть у Харкові за співпрацю з окупантами (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 11:59

Колишня поліцейська з Куп'янська провела обшук у квартирі свого колеги. До Ленінського районного суду Харкова направили обвинувальний акт щодо експоліцейської, яка співпрацювала з російськими окупантами. Про це повідомили у Харківській обласній прокура...

"У Кремлі йшли серйозні дебати": Піонтковський прокоментував ракетний удар по Україні

вівторок, 6 грудень 2022, 11:22

Перед масованою ракетною атакою на українські міста у Кремлі були серйозні дебати щодо війни в Україні. Це було помітно з риторики російських пропагандистських шоу. Таку думку висловив російський публіцист та опозиційний політик Андрій Піонтковський у ...