"Як у фільмі жахів": Російські окупанти називають війну в Україні "пеклом" (відео)

Війна в Україні стала пеклом для російських окупантів, як вони самі її називають, відчувши силу наших захисників. Про це свідчить чергове перехоплення СБУ, передають Патріоти України.

Єдине, про що мріють зараз – вижити, звільнитися з армії і більше ніколи не повертатися в Україну. "У нас взагалі ж*па ... У нас дуже багато 200-х і 300-х ... командира мого вбило. Я сам ледве вибрався звідти, відповідаю. Я, коротше, все… просто приїду в Алейськ, я служити не буду… все. Я чесно, я буду звільнятися, ну його нафіг. Після того, що я побачив, ні…", - розповідає другу окупант, який воює на Луганському напрямку.

За його словами, у них вже згоріли всі машини, а особового складу залишилося півбатальйону. Тож тепер у їхній алтайський край возитимуть багато 200-их. "Знаєш, це жах… відповідаю. Це просто пекло справжнє, як у фільмі жахів!" – сказав окупант.

Нардеп зі "Слуги народу" потрапив у жорстку ДТП на Житомирщині

понеділок, 15 серпень 2022, 0:34

Народний депутат від "Слуги народу" Олексій Красов 14 серпня потрапив в аварію. Жорстка ДТП трапилася на Житомирщині. У пресслужбі фракції вже підтвердили інформацію про цю аварію, зазначають Патріоти України. Також деталі ДТП журналістам розповіли вла...

"У нас вже був день перемоги": Мобілізовані в "ЛНР" відмовилися воювати за "ДНР" (відео)

понеділок, 15 серпень 2022, 0:26

У самопроголошеному терористичному угрупуванні "ЛНР" почали протестувати мобілізовані військовослужбовці. Вони заявили, що не хочуть воювати у сусідній квазіреспубліці "ДНР", куди їх відправляють погрозами та шантажем. Терористи поскаржилися, що їх кид...