Бійці бригади швидкого реагування Нацгвардії "Рубіж" відпрацьовують по ворожих цілях один за одним. Українські захисники показали гарне відео такої відпрацьовки. Кадри дуже схожі на компʼютерну гру. Але це не гра, а реальність, передають Патріоти України.
На відео російські загарбники намагаються втекти від дрона і навіть заховатись від нього у кущі. "Але це вдається не всім", – лаконічно прокоментували військові чергову відпрацьовку по ворогу.
Бригада швидкого реагування НГУ "Рубіж" – це 4-та бригада оперативного призначення ім. Героя України сержанта Сергія Михальчука. Це з'єднання Нацгвардії прямого підпорядкування, що перебуває у високій бойовій готовності та входить до Гвардії наступу.
Бригада створена за стандартами НАТО, і її ключовою відмінністю є експертне забезпечення, високоякісний відбір бійців і технічне оснащення. Також структура та управління бригади побудовані на зразок армійських підрозділів передових країн світу. Для тактичного планування застосовується американська модель прийняття рішень.
Ротна тактична група бригади першою прийняла бій з російськими загарбниками в районі аеропорту у місті Гостомель. Також бригада відзначилася у боях за Рубіжне; воїни бригади стійко захищали Сєвєродонецьк, поки його не було зруйновано російською авіацією та артилерією. Окремий батальйон бригади брав участь у боях на Бахмутському напрямку.
Робот Ratel Н розробки Brave1 може транспортувати одразу двох поранених, він уже пройшов польові випробування та запущений у серійне виробництво. Про це розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передають Патріоти України. "Ratel Н розро...
Росія нині має серйозні труднощі з виконанням плану набору нових контрактників. Про це заявив речник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону Єдині новини, передають Патріоти України. Таким чином розвідник про...