Як у Києві та під Черніговом готуються до військового параду до Дня Незалежності (фото)

У Києві на ДП «Антонов» почалася підготовка піших розрахунків, які братимуть участь у військовому параді в столиці України на День Незалежності. Про це повідомляють в соцмережах, передають Патріоти України.

На аеродромі «Півці» під Черніговом йде підготовка до участі до параду розрахунків військової техніки ЗСУ і Національної Гвардії. «Байрактари» на параді теж будуть», - пишуть у соцмережах.
Всього на військовому параді з нагоди 30-річчя Незалежності України в Києві будуть задіяні понад 300 одиниць бойової техніки і близько тисячі військовослужбовців різних груп військ.

З архіву ПУ. "Куда, псина ...бучая, тянешь Украину?": В Одесі ветерани АТО влаштували депутатам "ОПЗЖ" "теплий прийом" (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 23:05

Озброєні тітушки проросійським політикам не допомогли. У соціальних мережах опубліковано відео, як у вересні 2020 року активісти і патріоти зустріли депутата проросійської "ОПЗЖ" в Одесі, зірвавши проведення заходу, передають Патріоти України. Депутати...

У небі над Україною пролетіли канадські бойові винищувачі CF-18 (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 22:45

Канадські винищувачі CF-18 долучилися до багатонаціональних навчань Rapid Trident-2021, що проходять в Україні, інформують Патріоти України. . Американський підрозділ Національної гвардії штату Вашингтон, у співпраці з канадськими військовими викликал...