Як у Південній Осетії: Російський журналіст пояснив, чого домагається Путін на Донбасі

Президент Росії Володимир Путін намагається залишити Донбас розділеним і зберегти вплив РФ, але при цьому не нести юридичну відповідальність за так звані народні республіки. Таку думку висловив російський журналіст Семен Новопрудський у матеріалі для НВ, передають Патріоти України.

Інші завдання Путіна, за його словами, – не допустити відновлення територіальної цілісності України, її руху до Європи та не віддати контроль над кордоном.

"Роздача російських паспортів жителям "ДНР" і "ЛНР"перетворила їх "республіки" на подобу Південної Осетії та Абхазії, де відбувалося те ж саме. Російська влада силою відібрала ці території від Грузії, але не стала робити їх частиною Росії, а визнала незалежними державами.
У випадку з "ДНР" і "ЛНР" Путін тепер має можливість погрожувати їх визнанням або навіть збройним вторгненням під приводом, що там живуть російські громадяни. Точно такий же привід був використаний для вторгнення в Південну Осетію в 2008 році", – написав Новопрудський.

Хіти тижня. Ніхто не прийшов на допомогу: На Росії дивна смерть наздогнала відомого антимайданівця і терориста "ДНР"

субота, 23 січень 2021, 13:00

За попередніми даними, 26-річного колаборанта вбив коронавірус. За його даними, Тор почав свою антиукраїнську діяльність в віці 20 років. Він був активним учасником "Антимайдану", неодноразово брав участь у сутичках з протестувальниками. Відомо, що мол...

На Херсонщині затримали агента ФСБ: Мав завдання збирати підписи "для подачі води в Крим" (відео)

субота, 23 січень 2021, 12:05

Служба безпеки України викрила та задокументувала протиправну діяльність мешканця Херсонщини, який входить до агентурного апарату ФСБ РФ та афілійованого з нею так званого "МДБ ЛНР". Відповідний пресреліз СБ України оприлюднила ранком суботи, 23 січня ...