Як Україні швидко виграти війну: Генерал США назвав таємну зброю, яка допоможе це зробити

Екскомандувач сил НАТО в Європі, генерал армії Америки у відставці Веслі Кларк вважає, що зброя спрямованої енергії (DEW), яка є засекреченою у США, може допомогти Україні швидко здобути перемогу. Таку думку американський генерал висловив під час круглого столу, який організувала "Атлантична рада", передають Патріоти України.

Він пояснив, що ця зброя завдає шкоди своїй цілі високо сфокусованою енергією без твердого снаряда, використовуючи лазерний промінь, мікрохвилі, пучки частинок і звукові промені. За його словами, ця технологія може використовуватися, зокрема, проти живої сили, ракет, транспортних засобів та дронів.

"Цю зброю мають США, її має Ізраїль. Україна не отримає її від США, тому що вона засекречена. Зараз все базується на електроніці. Більшість електроніки у колишньому СРСР вироблялося в Україні. Українські наукові дослідження, високі технології, електрооптичні технології - все це є майбутнім вашого успіху на полі бою", - вважає Кларк.

Зрадника "вели" давно: СБУ показала фото та відео з місця ліквідації Киви

понеділок, 11 грудень 2023, 11:02

Операція з ліквідації Іллі Киви готувалася тривалий час. СБУ показала ексклюзивні кадри з місця ліквідації зрадника у Підмосков'ї, передають Патріоти України з посиланням на джерела. За даними джерел, унікальна спецоперація Служби безпеки України готу...

"Як раніше" вже не буде: Портников закликав готуватися до конфлікту на десятиліття

понеділок, 11 грудень 2023, 10:56

"Ми чіпляємося за минуле. І Україна не виняток. Ми говоримо, що хочемо повернутися до наших міжнародно визнаних кордонів. Інші країни говорять, що хочуть повернутися до міжнародного права. А на жаль, можливості повернутися назад не існує в історії", – ...