Як українська САУ "Богдана" на базі КрАЗу смажить ворогів: У мережі показали фото та відео

В мережі показали роботу далекобійної гаубиці на базі вітчизняного КрАЗу, передають Патріоти України.

"Богдана" – перша українська гаубиця у "натівському" калібрі 155 мм. Ця зброя здатна знищувати ворога на відстані у 42 км. Вперше вона пройшла парадом на День Незалежності у 2018 році, але офіційні випробування почалися лише за три місяці до нападу рашистів, повідомляє екс-нардеп Сергій Пашинський у своєму дописі у Фейсбук.

Втім, за його словами, “25 лютого розробникам “Богдани” надійшло розпорядження - знищити її, щоби САУ не дісталась ворогу. Однак її вдалось вивезти в тил та передати ЗСУ. Тепер ця далекобійна красуня смажить ворогів”, – пише Пашинський. Гаубиця встановлена на шасі КрАЗ-63221 зі спареною броньованою кабіною для розміщення обслуги.

Крім того, вона має автоматизовану систему наведення та систему автоматичної подачі боєприпасів на 6 снарядів. Управління заряджанням, наведенням та стрільбами може здійснюватися як із кабіни установки, так і ззовні — у задній частині САУ встановлено другий пункт управління. Також на ній закріплено контейнери, що здатні вмістити від 20 снарядів.

Звинувачують "дух бандерівщини": У Росії "проговорилися", навіщо їхня армія знищує українські міста (відео)

неділя, 14 серпень 2022, 9:29

Російська окупаційна армія спеціально руйнує українські міста в ході повномасштабної війни, розв'язаної 24 лютого, передають Патріоти України. У цьому зізнався політик з РФ, член партії "За правду" Олександр Казаков, який раніше працював у Донецьку кур...

Україна змінила стратегію і готується до переламного моменту війни, - NYT

неділя, 14 серпень 2022, 9:22

Україна змінила свою стратегію у війні з Росією завдяки надходженню більшої кількості зброї та вже зараз готується до переламного моменту в війні. Раніше ЗСУ зазнавали обстрілів з російської артилерії на сході, втрачали позиції, а також до 200 військов...