Як виглядатиме інавгурація Володимира Зеленського: Опубліковано цікаві фото

Біля Маріїнського палацу у Києві зроблено спеціальний коридор до інавгурації Володимира Зеленського. Це пов’язано із тим, що декілька подій відбуватимуться саме там, повідомляють Патріоти України.
Зокрема, Зеленський братиме участь у церемонії представлення командувачів видами Збройних сил України та в церемонії підняття державного прапора України.
Все це фільмуватимуть телекамери. Більшість із них промарковані знаком телеканалу «1+1», яким володіє мільярдер Ігор Коломойський, тісний зв'язок із яким приписують Володимиру Зеленському.
На площі Конституції перед стінами парламенту змонтований екран, який транслюватиме перебіг інавгурації.
І не без почесної варти. Із 10:00 до 11:00 новообраний президент України Володимир Зеленський на урочистому засіданні парламенту складатиме присягу українському народові.

У МВС повідомили, що вулиці поблизу урядового кварталу в центрі Києва 20 травня будуть перекриті у зв'язку із інавгурацією новообраного президента України.

Хіти тижня. Дональд розлютився: Трамп навмисно проігнорував Зеленського у Варшаві

четвер, 23 січень 2020, 18:00

Український президент не поспішив виконувати бажання американського, що неабияк розізлило останнього. "Президент Трамп мав особисто зустрітися із Зеленським у Польщі. Однак він використовував ураган як виправдання. Але це було не через ураган, а тому, ...

"Российские планы на экономический и социальный рывок с треском провалились", - Злий Одесит

четвер, 23 січень 2020, 17:44

"Похоже, подведение итогов 2019-го совсем не порадует РФ, в её намерении совершить экономический и социальный рывок, а заодно ещё и до 2024 года, как завещал Владимир Путин, ворваться в топ-5 экономик мира. Ведь по предварительным данным, основные пока...