
Російський військовий жаліється на забезпечення та своє командування. Його розмову перехопила українська розвідка, інформує ГУР, передають Патріоти України.
"Нам би командирів, с*ка, нормальних дали, а то понаставлювали до*бойобів, а потім ти повинен їхні накази виконувати, коли тебе на вірну смерть відправляють, а сам, с*ка сидить, ховається", - сказав окупант.
Російський солдат також поскаржився на холодні вечори і нестачу теплої форми, яку їм ще не видали їхні командири. "С*ка все проти нас, я взагалі не розумію цю х*йню. Як за Сталіна – ні кроку назад. Вдягнути немає чого. Сьогодні їду на позицію, де нах*й бушлати. Вночі "мінус". Доводиться самому щось собі купляти, зате завдання їб*нуті ставлять. Хочеш виконуй, не хочеш – їдь у в'язницю.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: