Якби не принциповість чиновників Мін'юсту, США спіткав би хаос: Стало відомо, як Трамп сподівався відсторонити Байдена від президентства

Дональд Трамп планував зберегти посаду президента США з допомогою лояльних посадовців у Міністерстві юстиції. Про це повідомляє The New York Post, передають Патріоти України.

Зокрема, ще до інавгурації Джо Байдена на президентський пост, Дональд Трамп планував відсторонити чинного в.о. генпрокурора Джеффрі Розена, призначивши на це місце чиновника з Мін'юсту Джеффрі Кларка, який допоміг би йому скасувати результати виборів.

Це призначення мало дати Трампу можливість використовувати повноваження міністерства для скасування результатів президентських виборів в штаті Джорджія. Однак в процесі затвердження плану дій, співробітники департаменту Кларка одностайно заявили, що підуть у відставку, якщо той залишить свою посаду. В результаті Трамп вирішив відмовитися від цієї ідеї, тому що розголос навколо масового звільнення чиновників департаменту могла б привернути непотрібну увагу до його подальших маніпуляцій.

При цьому, Трамп продовжував повторювати, що не розуміє, чому Мін'юст недостатньо бореться за нього і не знаходить доказів, що підтверджують теорію змови під час виборів. Колишній глава Білого дому до останнього не залишав спроб взяти під контроль Міністерство юстиції, але в підсумку плани були зруйновані штурмом Капітолію 6 січня.

"Хотят ли русские войны?!": Окупанти за лічені тижні розгорнула в Криму величезний військовий табір. Космічна розвідка виявила приховані докази, - Spiegel

неділя, 18 квітень 2021, 21:10

Супутникові знімки, які отримало німецьке видання, свідчать, що за 30 км від селища Марфівка російські військові побудували базу. Ще 15 березня територія була порожньою, а 2 квітня вже видно чимало транспортних засобів та надбудов. . Аналіз супутников...

"Будут лепить теперь историю про "распятого подростка?": Найманець "ДНР" вистрілив в 15-річну дівчинку та втік

неділя, 18 квітень 2021, 20:44

Член незаконних збройних формувань так званої «ДНР» вистрілив в дівчинку-підлітка і втік. Про це повідомив український блогер, який пише під ім'ям Фашик Донецький, передають Патріоти України.