Якби Путін не вторгся в Україну, ХАМАС не напав би на Ізраїль. Це усе може мати каскадні наслідки, - прем'єрка Італії

У суботу, 24 лютого, прем'єр-міністерка Італії Джорджія Мелоні заявила, що вторгнення Росії в Україну у 2022 році передувало нападу ХАМАС на Ізраїль у жовтні минулого року. Про це повідомляє Politico, передають Патріоти України.

"Якби Росія не вдерлася в Україну, цілком ймовірно, що ХАМАС не здійснив би таку атаку на Ізраїль, - наголосила Мелоні. - Було неминуче, що таке серйозне порушення міжнародного права, до того ж з боку постійного члена Ради Безпеки ООН, матиме каскадні наслідки для інших регіонів світу, від Близького Сходу до Балкан, аж до Африки".

Вона наголосила на важливості міжнародної підтримки України, застерігши про можливість спалаху нових конфліктів у світі в разі її припинення. "Це гра, в яку ми граємо, і ми повинні це усвідомлювати. Якщо міжнародна законність не буде відновлена в Україні, спалахи конфлікту будуть продовжувати множитися", - підкреслила вона.

Мелоні також висловила підтримку рішенню про дві держави, яке, за її словами, "в інтересах усіх - як Ізраїлю, так і Палестини".

Вбивство мало відбутись у Польщі: Затримано чоловіка, який готував замах спецслужб РФ на Зеленського

п’ятниця, 19 квітень 2024, 9:23

Українські правоохоронці в співпраці з органами правопорядку Республіки Польща затримали громадянина Польщі за підозрою у готовності діяти на користь спецслужб Російської Федерації, який пропонував замах на президента Зеленсько, повідомляє генпрокурату...

"За Росію вже серйозно взялись": Експерт дав прогноз щодо руйнування режиму у РФ та ставки Заходу

п’ятниця, 19 квітень 2024, 7:56

На Заході роблять ставку на поступове руйнування путінського режиму. Поки що немає ознак того, що серед наших союзників мають намір не визнавати легітимність Путіна. Таку думку в ефірі "Еспресо" висловив політичний експерт Максим Розумний, передають Па...