"Якби Росія швидко захопила Україну, то був би мир": Орбан видав чергову порцію маячні

Угорщина продовжує перешкоджати Євросоюзу в ухваленні рішення про накладання санкцій на ядерну енергетику Росії. Водночас сам прем'єр Віктор Орбан не приховує своєї прихильності до Путіна. Він вважає, що той не дозволить собі програти війну проти нашої держави, передають Патріоти України.

Заяви Орбана суперечать здоровому глузду

Слід розпочати з того, що сам матеріал про Орбана, який вийшов у виданні The American Conservative, має ознаки джинси – себто проплаченості. Власне, журналісти цього ЗМІ просто-таки співають панегірики угорському лідерові, називаючи його "кмітливим, розумним та відвертим чиновником".

Однак якщо прочитати, що говорить цей "велет думки", то зовсім не здається, що в нього є ознаки притомності. У статті зазначено, що якби Росія захопила нашу державу, то настав би мир, проте зараз уже це неможливо.

"Давно минув час, коли Росія могла б завоювати Україну або встановити дружні відносини. Якби Росія здобула швидку перемогу, це було б можливо, але зараз це безнадійно", – пишуть у ЗМІ, переповідаючи слова Орбана.

Водночас там зазначено, що мета Заходу зробити нашу державу "некерованою руїною" – або ж такою собі "версією Афганістану".

Хотів евакуюватися разом із пересічними громадянами: Азербайджан затримав на кордоні "ексглаву" Нагорного Карабаху мільярдера Варданяна (фото)

середа, 27 вересень 2023, 14:00

На кордоні з Азербайджаном затримали колишнього «главу уряду» невизнаного Нагірного Карабаху мільярдера Рубена Варданяна. Він хотів виїхати до Вірменії на тлі масової евакуації з регіону. Спочатку про це повідомили російські пропагандисти, потім допис ...

"Є й інші задуми, які реалізуються": Зеленський повідомив про просування ЗСУ на Донецькому напрямку

середа, 27 вересень 2023, 13:44

Українські Сили оборони мають просування на Донецькому напрямку. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Телеграмі за результатами селекторної наради, передають Патріоти України. «Щоденний селектор. Отримав звіти щодо ситуації на фронті, пост...