Якби вибири були уже: Соціологи розповіли, які чотири партії мають шанси пройти до Верховної Ради

За даними опитування соціологічної групи "Рейтинг", якби парламентські вибори проходили найближчим часом, то 5%-ий бар'єр для проходу до Верховної Ради подолали б чотири партії, передають Патріоти України.

Дані опитування показали, що найбільше респондентів (22,8% серед тих, хто визначився і має намір проголосувати) віддали перевагу партії Слуга народу.

За Європейську солідарність готові проголосувати 14,4% опитаних. Партію Опозиційна платформа — За життя підтримали 13,7%, респондентів. За партію Батьківщина віддали б свої голоси 12,2% опитаних.

Рейтинг інших партій значно нижчий. Радикальну партію підтримують 3,7% опитаних, партію Шарія — 3,6%, партію Українська стратегія Гройсмана — 3,5%, ВО Свобода — 3,4%, партію Сила і честь — 3, 2%, партію За майбутнє - 3,0%. Рейтинг інших політичних сил нижче 3%.

Опитування проводилося 23−27 квітня методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Аудиторія: населення України віком від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Всього було опитано 2000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 2,2%.

"Кінець епохи бідності-2030": Кабмін обіцяє "озолотити" українців на третьому терміні президенства Зеленського, чи хто там на Банковій буде

вівторок, 15 червень 2021, 20:58

Чомусь за обіцяний рік "кінець епохи" не настав, не настав і через два. І через два терміни президенства "видатного лідера сучасності" тепер "слуги" теж не обіцяють. До 2030-го року ВВП України може зрости до 450 млрд. доларів і вище, причому така норм...

У світлому картатому костюмі та з перлинними сережками: Тимошенко на ТБ вразила елегантним образом (фото)

вівторок, 15 червень 2021, 20:29

Сьогодні, 15 червня, Юлія Тимошенко продемонструвала цікавий стильний аутфіт. На ефір однієї з політичних програм нардепка прийшла у світлому картатому вбранні, яке складалося із сукні довжини міді приталеного крою та жакету із оздоблювальним стібком т...