"Якби засобів у нас було втричі більше...": Арестович вперше назвав загальну кількість втрат України у війні

На початку війни, за словами радника голови ОП, гинули 100 бійців за добу. Про це Арестович розповів у розмові з російським юристом, правозахисником Марком Фейгіним, передають Патріоти України.

"У нас на початку конфлікту гинуло 100 на добу в середньому. Але в російській армії 1000 на добу гинула в перші 20-30 днів. Зараз 200-300 гинуть, не менше. Ну, подився, за сьогодні тільки, щоправда, сьогодні нетиповий день, надто вже добре відпрацювала артилерія, тому осіб 600 за добу ми приговорили, не менше. Воно так і буде: один до п’яти, один до трьох, один до шести ось так коливатися", – розповів радник голови ОП.

Фейгін запитав, чи можна, виходячи з підрахунків Арестовича, сказати, що українська армія втратила до 10 тис. бійців? "Так, десь так", – відповів він.

В цьому контексті радник голови ОП розкритикував західних союзників, які надто повільними темпами передають Україні озброєння. "Тому що навіть сьогоднішній день показав, що якби засобів у нас було втричі більше по тій же артилерії, ми в б вирішили проблеми з цими страшними російськими наступами в усіх цих страшних місцях дуже швидко та якісно", – наголосив Арестович.

Буданов розповів, скільки, за даними розвідки, російських загарбників наразі воює проти України

вівторок, 31 січень 2023, 13:16

Як зазначає видання, під час інтерв'ю Буданов зауважив, що Путін смертельно хворий на рак і має кілька двійників. "Питання, чи справжній це зараз Путін, залишається відкритим", - сказав Буданов. "Він настільки впевнений у своїй розвідці, що час від час...

"Отримав благословення Люцифера": Роспропаганда зробила "містичний" сюжет про Зеленського (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 12:00

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...