Які пошкодження міг отримати російський фрегат "Адмірал Макаров" (супутникові знімки)

Фрегат Чорноморського флоту РФ Адмірал Макаров знаходиться у бухті під Севастополем разом із ще одним судном того ж класу, приховуючи правий борт від зйомки. Ймовірно, він пошкоджений. Про це у Twitter повідомив OSINT-аналітик Бенджамін Пітте та опублікував нові супутникові знімки, передають Патріоти України.

"Супутникові зображення, зроблені вчора о 05:35 і 11:06 UTC, показують два фрегати класу Адмірал Григорович, які зараз дислокуються в Чорному морі, пришвартовані в порту", - пише він.

Експерти припускають, що одним з цих фрегатів є чинний флагман ЧФ РФ Адмірал Макаров, а інший - корабель Адмірал Ессен.

За їхніми словами, Адмірал Макаров пришвартований правим бортом до причалу, щоб усунути за допомогою ремонту наявні ушкодження та приховати їх від сторонніх очей.

29 жовтня окупаційна влада заявила про атаку безпілотників в акваторії Севастопольської бухти.

У міноборони РФ звинуватили в атаці Україну та Велику Британію. Окупанти заявили, що нібито «знищили усі повітряні цілі». Там придумали, що «атака українських військових» відбулася «під керівництвом британських фахівців, які перебувають в Очакові». У міністерстві країни-агресора заявили, що, окрім Івана Голубця, «незначне пошкодження» має бонове загородження у бухті Південна.

В українському ОК Південь заявили, що причиною вибухів у Севастополі могли стати невдалі запуски ракет ППО.

"Побачимо більш суттєві результати": Експерт пояснив, яка зброя допомагає ЗСУ помножити плани ворога на нуль

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:44

Український військово-промисловий комплекс виробляє зброю вітчизняного виробництва, здатну знищувати об'єкти на території держави-терориста. За допомогою БПЛА та безекіпажних надводних човнів українські війська можуть помножити плани ворога на нуль, пе...

24-річна дочка Кадирова стане віцепрем'єркою Чечні. Їй також присвоїли звання "народної артистки"

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:35

24-річна дочка кремлівської маріонетки в Чечні Рамзана Кадирова Айшат Кадирова стане віцепрем'єркою із соціальних питань. Про це сам Кадиров повідомив у Telegram-каналі, передають Патріоти України. Кандидатуру Кадирової висунув голова парламенту Чечні ...