"Якого біса ви, мешканці Заходу, чекаєте?": Боєць ЗСУ пояснив, чому Україні так потрібна зброя

Українські військові, які відважно тримають оборону Луганщини, пояснили, чому їм так необхідна зброя від західних партнерів. Вони заявили, що без ракет великої дальності та систем залпового вогню вони залишаються простою мішенню для окупантів. Про це розказали захисники Сєвєродонецька журналістам італійського видання La Repubblica, які побували в Бахмуті, передають Патріоти України.

Очі військових "наповнюються гнівом", коли вони говорять про відтягування поставок в Україну важкого озброєння. "Якого біса ви, жителі Заходу, чекаєте? Коли ви відправите нам ракети великої дальності?", – питає боєць ЗСУ Артем. "Мені тридцять, у мене дві дочки в Полтаві та дружина, яку я рідко бачу. Я не хочу вмирати... Але ми вмираємо там, давайте розберемося, ми вмираємо масово. Вони буквально вирізають нас своєю артилерією", – додає він.

Артем впевнений, що без західної зброї Луганщину відстояти не вдастся. "Ми тримаємо свою позицію, але я не знаю, скільки ще ми зможемо захищати лінію Сєвєродонецька. Кілька днів, можливо, тиждень, не більше", – запевняє він.

Слова військового підтверджує його побратим Іван, який пояснює ситуацію в районі за допомогою чітких розрахунків. "У росіян є три артилерійські дивізії. Кожна з дивізій має 18 гармат, кожна здатна вистрілити 160 пострілів. Це означає, що вони можуть випустити 8000 ракет на площу чотири квадратні кілометри на день! Без важкої зброї із Заходу їх неможливо зупинити!", – підсумовує український захисник.

Щоб лишити українців без світла: Стало відомо, скільки витратила Росія на масовану ракетну атаку України 5 грудня

вівторок, 6 грудень 2022, 15:56

Росія випустила 5 грудня по Україні різні типи ракет на загальну суму в 400-500 млн дол. Про це свідчать підрахунки Forbes, передають Патріоти України. Так, видання посилається на інформацію Командування Повітряних сил про те, що окупанти під час масов...

"Без результату не повертайтеся": У Москві двірників змусили ночами розносити повістки

вівторок, 6 грудень 2022, 15:52

У Москві до тотальної мобілізації росіян приваблюють навіть двірників. Зокрема, співробітникам ДБК "Житловик" наказано розносити повістки до військкомату по Ломоносівському району, передають Патріоти України. Про це повідомили російські ЗМІ, визнані у ...