Якраз під час майбутнього "референдуму": Путін пообіцяв Лукашенку ввести війська РФ до Білорусі

На початку 2022 року у Білорусь буде введено російські війська для проведення спільних навчань. Маневри відбудуться на тлі проведення у Білорусі "референдуму" щодо оновлення Конституції. Відповідну заяву зробив президент РФ Володимир Путін 29 грудня на спільній пресконференції з білоруським колегою Олександром Лукашенком, передають Патріоти України.

Розмову завів сам Лукашенко. Він попросив Путіна "не зупиняти спільні навчання". "Я знаю, Ви та ваші військові розглядаєте мої пропозиції щодо навчань на території Білорусі. Хотілося б, щоб ці рішення були прийняті Вами. Це на користь білорусько-російським відносинам", – сказав самопроголошений глава Білорусі.

Путін пообіцяв, що навчання відбудуться. "Військові це погодять. У березні – лютому, не знаю, коли вони вирішать", – заявив президент РФ. Варто зазначити, що саме у лютому у Білорусі має відбутися "референдум" щодо внесення змін до Конституції, на якому наполягає Кремль. Проєкт поправок уже оприлюднено. Він передбачає, зокрема, неможливість притягнення до відповідальності колишнього глави Білорусі за дії, вчинені на посаді президента. Ймовірно, як і у випадку з Росією після зміни Конституції президентські терміни Лукашенка можуть "обнулити". Не виключено, що результати "референдуму" можуть спричинити нові масові протести у Білорусі.

Через ордер на арешт Путіна: У Росії пропонують карати за будь-яку співпрацю з Міжнародним кримінальним судом

субота, 25 березень 2023, 21:59

Спікер Державної Думи Російської Федерації В'ячеслав Володін запропонував карати за співпрацю з Міжнародним кримінальним судом, який видав ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. Він закликав законодавчо заборонити будь-яку діяльність МКС на ро...

Колаборантів вчили, як правильно тікати від ЗСУ: Росіяни влаштували "таємні" збори

субота, 25 березень 2023, 21:45

На тимчасово окупованій частині Запорізької області росіяни влаштовують інструктажі з евакуації для колаборантів. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передають Патріоти України. "Окупанти і колаборанти Мелітопольщини самі панікують...