
Служба безпеки України затримала мешканця Дніпра, за підозрою у роботі на російські спецслужби. Його звинувачують у зборі інформації для коригування ракетного удару армії РФ по військовому шпиталю та ТЕС у Дніпрі. Про це СБУ повідомила у четвер, 28 березня, передають Патріоти України.
За інформацією відомства, підозрюваного затримали «на гарячому» під час збору інформації поблизу шпиталю Сил оборони. 22-річний мешканець Дніпра начебто хотів встановити орієнтовну кількість українських військових, які перебували там на лікуванні, а також стежив за медичним транспортом, що прибував на територію медзакладу. Зібрані дані підозрюваний намагався передати до ФСБ через анонімний чат у месенджері.


Ще однією ціллю росіян, як зазначають правоохоронці, була одна з місцевих ТЕС. Її територію чоловік також знімав на телефон та передавав окупантам. Цю інформацію армія РФ згодом мала використати для обстрілу.
Зазначається, що підозрюваного у лютому дистанційно завербував кадровий співробітник російської спецслужби. До уваги окупантів фігурант потрапив як активний користувач російських Telegram-каналів з пошуку швидкого заробітку. За співпрацю з росіянами чоловік начебто отримував грошову винагороду.

Мешканця Дніпра затримали та повідомили про підозру у державній зраді (за ч. 2 ст. 111). Йому загрожує довічне ув’язнення.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...