Якщо б не це, давно б жили як у Польщі: Експерти підрахували, скільки щороку в Україні розкрадається бюджетних коштів (інфографіка)

"37 мільярдів доларів - саме стільки щороку "крисять" чиновники з наших кишень", - на такій цифрі наполягає Офіс простих рішень та результатів на чолі з Міхеілом Саакашвілі, який гоує законодавчі пропозиції для Національної ради реформ, зазначають Патріоти України.

"Ці цифри не взяті зі стелі. Це результат року нашої роботи за багатьма напрямками реформ, опір яким ми зустрічали. І більш того, ці цифри підтвердили керівники всіх головних фінансових відомств. Ніхто наші дані не тільки не оскаржував, але навпаки говорили, що реальні цифри ще більше", - зазначається на сторінці політика.

Згідно із підрахунками експертів Офісу простих рішень лише протягом одного року на ці кошти можна було б:

- 10 раз провести вакцинацію всього населення України.

- Побудувати 1700 абсолютно нових шкіл.

- Прокласти 1000 кілометрів доріг європейської якості.

- Україні б не знадобилося брати кредит у МВФ.

- Збільшити пенсії на 50%.

- Закупити 4100 абсолютно нових залізничних вагонів.

- Виплатити кожному вчителю в країні премію в 10 тис. $.

- Купити 5000 нових машин швидкої допомоги.

"Україна - не бідна країна, як нас посилено переконують. Україна - дуже багата, якщо не "крисити" понад половину бюджету країни!", - наголошується у повідомленні.

Разом з тим, як свідчить підготовлена з цього приводу інфографіка від Офісу простих рішень, оприлюднена сьогодні, 7 березня 2021 року, йдеться не лише про злочинну діяльність чи бездіяльність чиновництва, а й про правопорушення з боку бізнесу, на яку чомусь закриваються очі. Мова про "чорну" та "сіру" зарплату для найманих працівників, ухилення від сплати податків, офшори, "тіньову" оренду державної та комунальної власності, виплату хабарникам "відкатів" від тендерів на держзакупівлі тощо.

Держава-агресор перекинула "псковських десантників" на північ окупованого Криму (відео)

вівторок, 13 квітень 2021, 0:17

Так, увечері 10 квітня на YouTube з'явилося чергове відео ешелону з військовою технікою, який вночі проходить через станцію Нижньогірська на північний схід від окупованого Сімферополя (за 150 кілометрів їзди від кордону з Херсонською областю України). ...

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...