"Якщо буде поразка - Росії не буде": Соловйов несподівано "прозрів" після невдач в Україні (відео)

Головний російський пропагандист Володимир Соловйов несподівано заявив про страшні наслідки для Російської Федерації, якщо вона програє у війні проти України. Рупор Кремля сказав, що тоді РФ перестане існувати, передають Патріоти України.

Крім того, він зізнався, що не знає, коли Росія "переможе". Такі слова пролунали в одному з прямих YouTube-ефірів на каналі Соловйова.

Більше того, топ-пропагандист стверджує, що провал путінської "спеціальної військової операції" знищить російську культуру й історію.

"Я не знаю, скільки треба до перемоги. Я просто знаю, що якщо буде поразка, то не буде Росії. У жодному плані Росії не буде. Ні її великої історії, ні культури. Нас із вами не буде!" – заявив помічник Кремля. Можна припустити, що таким чином Соловйов спробував прилякати росіян, щоб ті не скаржилися на ціну повномасштабного вторгнення в Україну.


Лукашенко хотів ввести війська в Україну, але армія відмовилась – підполковник Сахащик

субота, 10 червень 2023, 6:10

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко збирався у грудні 2022 року віддати наказ про початок вторгнення в Україну. В ефірі "Еспресо" представник Об'єднаного перехідного Кабінету з оборони та нацбезпеки Демократичної Білорусі та засновн...

Ворог атакував Одесу "шахедами". Серед цивільних 3 загиблих, понад 10 поранених

субота, 10 червень 2023, 5:49

Над Одещиною під час ворожої атаки БпЛА силами протиповітряної оборони всі "Shahed-131/136" знищено, внаслідок падіння уламків сталася пожежа, загинули 3 цивільних особи, понад 10 отримали поранення. . "Під час нічної дронової атаки на Одещині силам...