"Якщо буде поразка - Росії не буде": Соловйов несподівано "прозрів" після невдач в Україні (відео)

Головний російський пропагандист Володимир Соловйов несподівано заявив про страшні наслідки для Російської Федерації, якщо вона програє у війні проти України. Рупор Кремля сказав, що тоді РФ перестане існувати, передають Патріоти України.

Крім того, він зізнався, що не знає, коли Росія "переможе". Такі слова пролунали в одному з прямих YouTube-ефірів на каналі Соловйова.

Більше того, топ-пропагандист стверджує, що провал путінської "спеціальної військової операції" знищить російську культуру й історію.

"Я не знаю, скільки треба до перемоги. Я просто знаю, що якщо буде поразка, то не буде Росії. У жодному плані Росії не буде. Ні її великої історії, ні культури. Нас із вами не буде!" – заявив помічник Кремля. Можна припустити, що таким чином Соловйов спробував прилякати росіян, щоб ті не скаржилися на ціну повномасштабного вторгнення в Україну.


"Був вкрай ефективний щодо комунікації з партнерами": В Офісі президента прокоментували ймовірність відставки Резнікова

неділя, 5 лютий 2023, 21:45

Радник керівника офісу президента Михайло Подоляк прокоментував імовірність відставки міністра оборони Олексія Резнікова, зазначивши вкрай ефективну роботу міністра з іноземними партнерами щодо постачання озброєння Україні. Про це Подоляк сказав в ефір...

"Своїх не кидають"? Українські аеророзвідники показали, як окупант накивав п’ятами після "привіту" від дрона (відео)

неділя, 5 лютий 2023, 21:30

Збройні сили України щодня зменшують чисельність путінської армії. Наші захисники проводять успішну "денацифікацію" та "демілітаризацію" ворога, передають Патріоти України. Окупанти, яким пощастило вижити, тікають від міці українських бійців, кидаючи ...