Якщо буде виконано одну умову: ООН готова підтримати візит місії МАГАТЕ на Запорізьку АЕС

В Організації Об'єднаних Націй готові підтримати відправлення місії Міжнародного агентства з атомної енергії на Запорізьку АЕС в разі одночасної згоди України і Росії. Про це йдеться у заяві речника генерального секретаря ООН Стефана Дюжарріка, передають Патріоти України.

"У тісному контакті з Міжнародним агентством з атомної енергії, Секретаріат ООН провів оцінку, що має в Україні логістичний і безпековий потенціал, аби бути здатним підтримати будь-яку місію МАГАТЕ на Запорізькій атомній електростанції з Києва, якщо Росія і Україна погодяться", - йдеться у заяві.

Таким чином Дюжаррік відреагував на коментарі різних російських посадовців, які звинувачували Секретаріат ООН в скасуванні або блокуванні візиту представників МАГАТЕ на Запорізьку АЕС.

Як зазначив речник, Секретаріат ООН не має повноважень блокувати або скасовувати діяльність МАГАТЕ.

У Бундестазі заявили, що Україна має право бити ракетами Taurus по Росії, але є нюанс

субота, 30 вересень 2023, 15:55

Німеччина має якнайшвидше передати Україні крилаті ракети Taurus. А українці мають повне право атакувати військові об’єкти на російській території будь-якою зброєю незалежно від її походження. Про це заявила голова оборонного комітету німецького парлам...

Постачання іранських ракет до РФ: У ГУР Міноборони пообіцяли "вжити заходів"

субота, 30 вересень 2023, 15:40

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов повідомив, що існує загроза придбання Росією іранських балістичних ракет, однак українське розвідувальне відомство “вживає заходів”, щоб цього не сталося. Про це він сказав у коме...