"Якщо будемо чекати смерті Путіна, то з таким же успіхом можна чекати прибуття військової допомоги з Марсу": Генерал Забродський розповів, як має діяти Україна

Звільнення Криму і Донбасу від російської окупації не залежить від того, хто буде при владі у Кремлі. Про це розповів Герой України, генерал-лейтенант ЗСУ і керівник АТО на Донбасі у 2017 році Михайло Забродський, передають Патріоти України.

Відтак, на його думку, навіть якщо чинного президента РФ Володимира Путіна не стане, настрої у країні-агресорі щодо захоплених українських територій навряд зміняться.

"Якщо будемо чекати смерті Путіна, то з таким же успіхом можна чекати, наприклад, прибуття військової допомоги з Марсу. Не хочу зичити йому здоров’я, але я впевнений, що реалізація державної зовнішньої політики не завжди прямо пов’язана з життєвим шляхом або політичною біографією певного лідера", – сказав Забродський.

Крім того, нагадав він, так звана антипутінська опозиція у Росії наразі зовсім не є проукраїнською. Підтвердження цьому – неоднозначні висловлювання Олексія Навального щодо України та Донбасу.

"Я не впевнений, що новий російський лідер розверне в принципово іншій бік зовнішню політику хоча б стосовно України. Окупація Криму і війна на Донбасі неабияк стимулюють великодержавницький імпульс у російському суспільстві. Не можна гарантувати, що одночасно зі зміною лідера в Кремлі повністю відмовляться від України", – переконаний генерал-лейтенант.

Він припустив, що можливо, дії представників нової влади країни-окупанта будуть не такими рішучими, але навряд чи хтось візьме на себе відповідальність відмовитись від того, що вони вважають своїм – наприклад від того ж таки Криму.

Джерело: Обозреватель

Були озброєні і в шоломах: З'явилося відео з камер спостереження під час обшуків у будинку Кличка

вівторок, 18 травень 2021, 16:28

В обшуках у будинку, в якому проживає мер Києва Віталій Кличко, брали участь близько 10 співробітників Служби безпеки України, передають Патріоти України. Під час слідчих дій правоохоронці не заважали заходити в будинок мешканцям (щоб подивитися відео,...

"Смотрите, какая интересная информация. Зеленский смог заработать за год больше, чем Байден. Почему?" - Береза

вівторок, 18 травень 2021, 16:23

"Смотрите, какая интересная информация. Президент США Джо Байден вместе с первой леди Джилл Байден заработали за прошлый год чуть более $600 000. И при этом отмечается, что Байдены заплатили $157000 федерального подоходного налога с эффективной ставкой...