"Серед різних варіантів майбутніх контурів світу, сформованих унаслідок нової тарифної політики США є сценарій зближення РФ і Китаю в межах концепції Глобального Євразійського острова плюс Іран, Казахстан і КНДР", - пише у своєму блозі Олексій Кущ, передають Патріоти України.
"Чи це реально?Дуже реально. Дивимося через призму взаємної торгівлі.Загальний торговий обіг (товари) між США й Китаєм – $600 млрд на рік: експорт із Китаю – $450 млрд і експорт зі США – $150 млрд.
Загальний торговельний обіг між Китаєм і РФ – $250 млрд на рік Мита в розмірі 124% щодо китайських товарів мають заборонний характер. Так само як і 84% на американські. Чи може торговельний обіг між США й Китаєм скоротитися удвічі? Цілком. Чи може частина китайських товарів потрапити зі знижкою на російський ринок і російська аграрна сировина – на китайський (замість американського)?
Так, може. У такому разі, торговельний обіг Китаю та РФ перевищить аналогічний показник між Китаєм і США. А базис будь-яких союзів – це взаємна торгівля й економіка. Це тільки ми могли торгувати з Китаєм, а стратегічне партнерство формувати з Британією і США, практично нічого не продаючи на їхніх ринках і не купуючи".
Армія Російської Федерації має за мету створити буферну зону на Сумщині та Харківщині. Кремль також прагне до того, щоб отримати сильнішу позицію під час майбутніх переговорів. Про це заявив генерал-лейтенант, військовий експерт ЗСУ Ігор Романенко в Ra...
Кандидати у президенти Польщі посперечалися під час перших передвиборчих дебатів. Причиною палкої перепалки стала Україна, передають Патріоти України. Кандидат у президенти Польщі, якого підтримує партія "Право і Солідарність", Кароль Навроцький заявив...