"Якщо я таким чином досягла своєї мети, то я задоволена": Зеленська відповіла на критику обкладинки Vogue в інтерв'ю (відео)

Перша леді України Олена Зеленська дала інтерв'ю телеканалу CNA сінгапурського національного мовника Mediacorp. Розмова торкнулася й нещодавньої фотосесії для американського Vogue, передають Патріоти України.

Олена Зеленська розповіла про життя в Україні під час повномасштабної війни, яку в лютому розв’язала Росія, і про свою роль як першої леді. Розмова із сингапурською телеведучою торкнулася чисельних інтерв'ю Зеленської світовим ЗМІ, зокрема й інтерв'ю та фотосесія для американського Vogue, яку зробила культова фотографка Енн Лейбовіц, що заради неї приїхала до Києва.

На запитання телеведучої, чи не шкодує Зеленська через подібний розголос, перша леді України відповіла: «Зовсім не жалкую. З одного боку мене здивувало, що у ХХІ сторіччі в умовах демократії можна так довго говорити про позу, яку займає жінка при сидінні - це дійсно не варте уваги. З іншого боку, навіть це фото привернуло більше уваги до самого інтерв'ю і до контексту тієї публікації.

Це саме те, чого я прагнула. Ще раз розповісти правду про Україну, про нас, про те, як ми живемо, про українців. І якщо я таким чином досягла своєї мети, то я задоволена. І взагалі я стою на тому, що критики не буде тільки тоді, коли ти нічого не будеш робити. Будь-що, щоб ти не зробив — буде викликати критику. Все решта — маніпуляція".

Також в інтерв'ю Олена Зеленська, як і в будь-якому своєму інтерв'ю, закликала світ не втомлюватися від війни в Україні. «У цій війні ніхто у світі не може стояти на нейтральній позиції. Можна бути або на боці загарбника, або на боці того, на кого напали. Третього немає. Щоб визначитися, треба просто чесно в себе запитати: чи хотів би я бути на місці України та українців і зазнати такого нападу?» — сказала вона.

Протестувати або помирати все одно доведеться: Прикордонники ФСБ почали забороняти росіянам виїзд з країни (документ)

неділя, 25 вересень 2022, 13:43

Прикордонна служба ФСБ стала забороняти росіянам виїзд з країни на тлі оголошеної президентом РФ мобілізації. Про це у Телеграм пише глава правозахисної групи "Агора" Павло Чиков, передають Патріоти України. В опублікованому ним повідомленні йдеться, щ...

"Сюрпризи" до "референдуму": В окупованих Мелітополі та Бердянську вибухи прогриміли майже водночас

неділя, 25 вересень 2022, 13:29

У тимчасово окупованому Бердянську в Запорізькій області пролунав потужний вибух. Майже в той же час вибух чули і в Мелітополі. Перші повідомлення про вибухи з'явилися близько 11:47. Відомо, що у Бердянську вибух пролунав у центрі міста, нагадують Патр...