Якщо є "неповноцінні діти", то мабуть, ще й забагато: "Слуга" Третьякова переконує однопартійців, що українцям вистачить зарплатні у 5500 гривень

Народна депутатка України від "Слуги народу" Галина Третьякова заявила, що 5-5,5 тис. гривень зарплати "достатньо" для українців. Глава Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики водночас уточнила – каже вона лише про "фізіологічний рівень". При цьому раніше вона скаржилася, що нардепи нібито отримують занадто мало, зазначають Патріоти України.

Коментар щодо заробітної плати політикиня дала "Стране". Журналісти запитали у декількох нардепів, скільки повинні отримувати громадяни, щоб забезпечити гідне життя. Відповіді отримували різні: тисяча євро, 20, 22, 30 тис. гривень. Третьякова назвала більш скромну суму. "На сьогодні на фізіологічному рівні, я вважаю, що цей рівень повинен бути 5-5,5 тисяч гривень", – відповіла народна обраниця на запитання.

Вона продовжила, що потрібно орієнтуватися не на "фізіологічний" прожитковий мінімум, "а на соціальний чи національний". "Вважаю, що він зараз повинен становити не менше ніж 43-50% від середньої зарплати, що означає, що він повинен бути на рівні 6-7 тисяч гривень", – додала Третьякова.

Додамо, у декларації за 2020 рік Третьякова вказала 510 337 гривень заробітної плати. В середньому це близько 42,5 тис. гривень на місяць. Також "слуга" заявляла, що депутатська заробітна плата не тільки для депутата і "вона занадто низька", щоб забезпечити роботу парламентарія.

Вона скаржилася, що нардепам нараховують близько 42 тисяч гривень на місяць, але після вирахування податків виходить 32-35 тисяч. Дані про доходи "слуги" та її сім'ї за минулий рік:

Джерело: Страна

У Дніпрі патріоти не дали «тітушкам» зірвати Куліш-Фест: Організаторами неподобства називають відомого «слугу»-українофоба, бачили наче і радника-"диверсанта" Банкової (фото, відео)

субота, 18 вересень 2021, 22:07

«Туристи Зеленського», явно не місцеві, провокували гостей фестивалю та викрикували провладні заклики. Спроба влаштувати погром закінчилась для провокаторів плачевно: першими схоже збігли організатори, щоб не потрапити в «полон». Більше сотні люмпенізо...

​Шлях до царювання Володимира III: "Законопроєкт про олігархів має на меті зробити ручними всі телеканали в Україні… Це не що інше, як путінізм", - Герасимов

субота, 18 вересень 2021, 21:10

Путіна в 2000-х не знищена ще російська опозиція, а далі і царедворці «охрестили» Володимиром II, натякаючи на удавану тираном спадковість від Володимира Хрестителя. Зеленський теж вважає, що йому замало влади, і демонструє прагнення до абсолютизму. Єд...