Якщо контрнаступ ЗСУ буде успішним, Путіна можуть вигнати з Кремля, - британський генерал

Якщо силам оборони України вдасться провести успішний контрнаступ, який може відбутися наприкінці весни - на початку літа, окупаційні війська Росії можуть розвалитися і побігти. За такого сценарію розвитку подій російські генерали здатні вигнати директора Володимира Путіна з Кремля. Про це заявив колишній керівник Генштабу Британії, генерал Річард Даннатт, передають Патріоти України.

В ефірі Sky News він розповів про те, що армія України в період від кінця весни до початку літа може провести успішну контрнаступальну операцію. Її ефективність залежить від правильного планування, а також постачань військової техніки і боєприпасів від західних союзників.

За словами британського військового, в такому випадку у ЗСУ буде можливість добитися вирішального результату в протистоянні з противником. Потрібно нанести декілька вирішальних ударів в певних точках на фронті по армії окупантів. Такий крок може зламати моральний дух ворога та основу його сил.

"Справа в тому, що вам не обов'язково розбивати армію ґрунтовно всюди на полі бою. Ви просто повинні переконати достатню кількість солдатів, що вони програли, і коли вони думають, що програли, вони програли", - пояснив Даннат і додав, що західний світ недостатньо зробив для завершення війни вже в цьому році.

Крім того, високопоставлений військовий Британії у відставці припустив, що російські генерали можуть вигнати Володимира Путіна з Кремля у разі успішного контрнаступу ЗСУ та поразки військ РФ на полі бою.

"Я хотів би думати, що якщо контрнаступ українців буде досить добре сплановано, підтримано і виконано, що Путін не буде в змозі приймати занадто багато рішень самостійно, що якщо його армія розвалиться і побіжить, то я думаю, що цілком ймовірно, що його також виженуть з Кремля", - додав Річард Даннатт і підкреслив, що вищий генералітет – головна група лідерів, яка незадоволена подіями, що відбуваються.

"Багатопросторові операції": Генштаб ЗСУ повністю переграє Генштаб РФ, - Годжес (відео)

середа, 4 жовтень 2023, 18:55

Військове командування України виявилося на голову вищим за російське, оскільки РФ зосереджена на протидії українським сухопутним операціям в той час, коли Україна проводить так звані "багатопросторові операції". Про це заявив колишній командувач війсь...

"Не так просто, як показують у телевізорі": Учасники штурму розповіли, якою ціною звільняли Кліщіївку, та показали кадри реальних боїв

середа, 4 жовтень 2023, 18:53

Українські військові, учасники боїв за населений пункт Кліщіївка на Донеччині розповіли, якою ціною досягли звільнення селища. Бійці наголосили, що все було "не так просто, як показують у телевізорі". Про це йдеться в сюжеті "Радіо Свобода", в якому по...