"Якщо коротко": Буданов відповів, чи атакувала Росія Україну балістичними ракетами із Ірану

Голова української розвідки Кирило Буданов спростував інформацію, що Росія застосовувала в Україні далекобійні ракети із Ірану. Про це керівник ГУР МО сказав на форумі "Україна. Рік 2024" у неділю, 25 лютого, передають Патріоти України.

"Їх немає, їх немає. Це все не відповідає дійсності", - відповів коротко Буданов на питання журналістів, які запитали про можливе використання іранських балістичних ракет Росією.

Тим часом він підтвердив, що окупанти атакували Україну балістичними ракети від Північної Кореї, але це було не масово. "Кілька було використано, але якщо казати про масштабне застосування, - це теж не відповідає дійсності", - сказав керівник ГУР.

Окупанти прицільно вдарили по авто: На Чернігівщині живцем згорів мирний житель (фото)

субота, 13 квітень 2024, 14:41

Сьогодні, 13 квітня, російські війська розстріляли цивільний автомобіль у прикордонні Новгород-Сіверського району, що на Чернігівщині. Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ України, передають Патріоти України. Окупанти прицільно вдарили по ав...

Малюк розповів, скільки агентурних мереж СБУ викрила з початку 2024 року

субота, 13 квітень 2024, 14:29

Служба безпеки України викрила 11 агентурних мереж з початку 2024 року. Головна мета – протидія розвідувально-підривній діяльності ворога. Про це повідомив Голова СБУ Василь Малюк, передають Патріоти України. Як наголосив Малюк, Службі вдається досягат...